Марина Корнієнко: Незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів! Із професійним святом — Днем працівників суду!

Марина Корнієнко: Незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної  діяльності і великих успіхів! Із професійним святом — Днем працівників суду!
135416 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Головним пріоритетом сьогодення нашої держави являється ефективне судочинство! Від самовідданої, професійної роботи працівників суду залежить збереження в суспільстві соціально-політичної стабільності, миру та спокою, дотримання Конституційних прав і свобод людини. Працівники суду день у день стоять на варті захисту громадян від беззаконня. Фахова діяльність кожного працівника суду відіграє надзвичайно важливу роль у збереженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвиткову України, як демократичної та правової держави. Працівники суду несуть велику відповідальність у забезпеченні законних прав та інтересів кожного громадянина.

Кожен працівник «Феміди», вибираючи свою професію та місце роботи свідомо присвячує себе щирому, самовідданому та доброчесному служінню народу та Закону України!

З нагоди професійного свята висловлюю слова вітання та підтримки кожному працівникові суду! Також хочу подякувати кожному працівникові суду та органам і установам системи правосуддя, які попри щоденні труднощі своєю відданою працею забезпечують функціонування надзвичайно важливого та складного механізму судової влади у нашій державі.

Шановні судді та працівники суду! З нагоди свята Дня працівників суду - прийміть щирі вітання і побажання щастя, здоров'я, радості й миру!

Бажаю суддям та усім працівникам судів, органів та установ системи правосуддя міцного здоров’я, успіхів, емоційної стійкості, незалежних принципових рішень і вчинків та віри у майбутнє нашої держави! Нехай кожен день повниться хорошим настроєм, душевними зустрічами і плідною роботою. Нехай професійна етика і добропорядність у нелегкій діяльності будуть запорукою зміцнення в Україні верховенства права. Натхнення та успіхів у благородній справі торжества законності, щоб від людей завжди чули тільки слова вдячності за неупереджені та справедливі рішення, за щиру і сумлінну працю. 

Бажаю незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної  діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров'я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай Закон і чесність правлять країною. Нехай робочі справи увінчуються успіхом, домашні суперечки вирішуються на раз, а всі цілі стають все ближче та підкорюються якнайшвидше. Бажаю терпіння та витримки у відповідальній справі.

 

Щиро вітаю із професійним святом — Днем працівників суду!

Марина Корнієнко - журналіст, громадський діяч

Теги: Марина Корнієнко, Корнієнко, Корниенко, Марина Корниенко,семья,сім'я, Корнієнко Марина Валеріївна, українські сім’ї, украинские семьи, дети, діти, Марина Корнієнко журналіст, Марина Корнієнко громадський діяч, Марина Корниенко общественный деятель, Марина Корниенко журналист, Марина Валерьевна Корниенко, дом по улице Жулянской, пособие, читання книг Марина Корнієнко, гаджети і книжки Марина Корнієнко, як зробити щоб діти читали книги Марина Корнієнко, Чернова Марина, Чернова Корниєнко, Софіївська Борщагівка Марина Корнієнко, чтение книг Марина Корниенко, гаджеты и книги Марина Корниенко, как сделать чтобы дети читали книги Марина Корниенко, Чернова Корниенко, Софиевская Борщаговка Марина Корниенко, Марина Корниенко — книги и биография, Марина Корниєнко громадський діяч року, Марина Корнієнко Київ, Марина Валеріївна Корнієнко Київ, Марина Корниенко Киев, Марина Корниєнко живущая в Києве , Марина Валерьевна Корниенко Киев

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео