В Харькове офицера СБУ арестовали за организацию банды вымогателей

В Харькове офицера СБУ арестовали за организацию банды вымогателей
40880 ПЕРЕГЛЯДІВ

Октябрьский районный суд города Полтавы отправил под круглосуточный домашний арест старшего лейтенанта управления СБУ в Харьковской области, которого подозревают в организации преступной группировки вымогавшей с применением насилия деньги. Об этом редакция 368.media   узнала из материалов уголовного производства по ч.2 ст.189 УК.

Следствие считает, что оперуполномоченный 3-го отдела главного управления по борьбе с коррупцией и организованной преступностью вместе с пятью подельниками организовал преступную группировку с целью вымогательства денег.

Следствием установлены несколько эпизодов вымогательства денег с применением насилия к жертвам. Офицер начал свою деятельность через год после назначения на должность. В частности, 24 мая 2019 года, имея информацию о месте размещения «закладки» с неизвестным веществом указанные лица организовали засаду, дождавшись, когда потерпевший поднимет закладку, они подбежали к нему и несколько ударов ногами и руками. После этого они потребовали 100 тыс.  гривен, за не привлечение его к криминальной ответственности. Он согласился на требования вымогателей составив и заверив у нотариуса фиктивный договор, согласно которому он якобы получил заем в размере 100 тыс. гривен и обязывался его вернуть.

Позже в этот день, у другого потерпевшего они вымогали 3 тыс. долларов. После «задержания» и избиения на месте с «закладкой» они погрузили потерпевшего в автомобиль и отвезли его в гараж, в котором его насильно удерживали до следующего дня. 25 мая 2019 года, потерпевший вместе с похитителями отправился в банк, где получил денежный перевод в суме 2,12 тыс. долларов и отдал их похитителям.

В декабре офицеру сообщено о подозрении в вымогательстве. Октябрьский районный суд  Полтавы по ходатайству ГБР заключил подозреваемого под круглосуточный домашний арест. Также решением суда подсудимого отстранили от занимаемой должности на время проведения расследования  до 13 января 2021 года.

368.media

Теги: ГБР,СБУ, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Україна,Украина,СБ України, СБ Украины,Служба безопасности,Служба безопасности Украины, Харьков,СБУ в Харьковской области,Харьковская область,Офицер ,Полтава,Октябрьский районный суд Полтавы,Октябрьский районный суд ,районный суд ,райсуд
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео