У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про територіальну оборону

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про територіальну оборону
35644 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Верховну Раду України внесено та передано на розгляд керівництву проєкт закону «Про територіальну оборону України».

Законопроєкт зарєєстрований під номером 4504,  повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

«Цей закон дає можливість розбудувати ефективну систему територіальної оборони України, визначає повноваження всіх суб’єктів та за висновками незалежних експертів є антикорупційним», – наголосив на сторінці у Фейсбук заступник Секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос.

За його словами, прийняття проєкту закону «Про територіальну оборону України» має підвищити обороноздатність нашої країни.

«Це підсумок півторарічної роботи робочої групи, до складу якої входили представники РНБО, окремі представники Офісу Президента України, Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, народні депутати України, військові та громадські експерти, – заявив Сергій Кривонос та додав, що прийняття закону «Про територіальну оборону України» – це «дійсно шлях до реформування сектору безпеки та оборони держави!»

Як повідомляла АрміяInform, Секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що законопроєкт «Про територіальну оборону України» обов’язково ухвалять до кінця 2020 року.

armyinform.com.ua

Теги: територіальна оборона ,законопроєкт про тероборону,тероборона,Олексій Данілов,4504,Сергій Кривонос,Территориальная оборона,Территориальная оборона Украины,Україна,Украина,Тероборона,Тероборона Украины,Данілов,Данилов,Алексей Данилов,Генерал Сергей Кривонос,Сергей Кривонос,Сергей Кривонос Википедия,Кривонос,Заступник Глави РНБО ,Заступник Секретаря РНБО,РНБО,Заступник Секретаря РНБО Кривонос,заступник Секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос,генерал-майор Сергій Кривонос,закон «Про територіальну оборону України»,Офіс Президента України, Міністерство оборони України, Збройні Сили України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України,СБУ,МВС,ДПС
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео