Смерть Кернеса: що буде з Харковом? Як проросійські політичні гравці вплинуть на ситуацію в Харкові - Генерал Сергій Кривонос

Смерть Кернеса: що буде з Харковом? Як проросійські політичні гравці вплинуть на ситуацію в Харкові - Генерал Сергій Кривонос
43866 ПЕРЕГЛЯДІВ

Смерть Кернеса: що буде з Харковом? Як проросійські політичні гравці вплинуть на ситуацію в Харкові. Чому оточення Зеленського подає йому інформацію в рожевих кольорах? Як жити після повернення з війни, і чому військові не знаходять себе у цивільному житті? Чи перевіряють спецслужби державні кадри "на сепаратизм"? Як в ЗМІ Росія обливає Україну брудом? Чому Путін вже не зможе дати "задній хід"?

В гостях у Роксани Руно Сергій Кривонос — генерал ЗСУ, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України.

00:00 Помер Кернес – хто керуватиме Харковом?

01:50 Всі політичні сили в Харкові активізувалися

02:50 Харків утримали у 2014, утримаємо і зараз

03:20 Хто розхитує Харків?

04:00 Харків і ЗМІ: м'яка експансія з боку Російської Федерації

05:30 Інформаційна політика: "святі меседжі"

07:30 ОПЗЖ впливає на ситуацію в Харкові

08:40 "Крепкий хозяйственник" Кернес

09:40 "Харківська народна республіка" - чому не вдалося захопити Харків

10:20 "Хиткі регіони" України - Одеса, Запоріжжя, Суми

14:00 Єрмак блокує зустріч Кривоноса з Зеленським

16:20 Оточення Зеленського подає йому інформацію в рожевих кольорах

17:00 Як секретар РНБО Данілов зробив Кривоносу юридичний бойкот

18:30 Час покаже професійність дій Данілова

19:00 Патріот не може сидіти в кущах

21:50 Турчинов зробив багато для України

25:00 Тривале перемир'я на Донбасі - найбільше досягнення 2020 року

26:00 Падіння морального духу в ЗСУ

26:00 Як знаходять себе військові у цивільному житті

28:00 Люди з фронту - як жити після повернення з війни

30:00 Суспільство має підлаштуватися під військових, що вертаються

31:05 Підтримка військових з боку влади була зменшена

31:40 Де війна? Чому у Києві немає згадок про війну

33:00 Міністерство у справах ветеранів не має свої будівлі

34:00 Проросійська п'ята колонна на державних посадах в СБУ

35:20 Як український чиновник їздив до РФ

36:50 Чи перевіряють спецслужби державні кадри "на сепаратизм"

38:30 Українські політики постійно змінюють політичні погляди

39:00 Україна за 30 років так і не виховала патріотів

40:30 Російські канали впливають на свідомість українського народу

41:20 Заборона російських каналів і ЗМІ - боротьба за народ України

42:30 Свобода слова під час війни

43:30 Інформаційна війна: як Росія обливає Україну брудом

44:00 Зброя в Л/ДНР завозиться під виглядом гуманітарної допомоги

45:00 Чому Путін не зможе дати "задній хід"

46:00 Путін бачить слабкість України

47:50 Що таке територіальна оборона

48:50 Чи багато в Україні незареєстрованої зброї

Теги: Сергій Кривонос,генерал Кривонос,Смерть Кернеса,Кернес,РНБО ,Харків,Росія,Путін,Донбас, Генерал Сергій Кривонос,Кривонос,Сергей Григорьевич Кривонос Википедия,Генерал ЗСУ Кривонос,Генерал Кривонос,Сергей Кривонос,Россия,Харьков,Путин,Донбасс,ЗСУ,Геннадий Кернес,Геннадій Кернес
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео