Сергій Кривонос: ДБР викликало на допит Командувача Повітряних Сил ЗСУ Сергія Дроздова. Чи має цивільний суд компетенції здійснювати судочинство над військовим або ДБР розслідувати?

Сергій Кривонос: ДБР викликало на допит Командувача Повітряних Сил ЗСУ Сергія Дроздова. Чи має цивільний суд компетенції здійснювати судочинство над військовим або ДБР розслідувати?
32756 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні генерал полковника Дроздова Сергія Семеновича Командувача ВПС ЗСУ, було викликано на допит в Державне Бюро Розслідувань. Завтра або післязавтра Печерський суд вирішуватиме долю командувача українських ВПС. 

Чи має цивільний суд компетенції здійснювати судочинство над військовим або ДБР розслідувати?. - у розвинутих країнах та країнах НАТО для цього існує система військової юстиції. 

Абсолютно не маю права впливати на судову систему Украіни, але між тим - маю право на власну думку. 

Сподіваюсь,  що в ході проведення слідства буде враховані всі обставини,  які вплинули на трагедію, що сталася в Чугуєві в вересні цього року. 

Вічна пам‘ять загиблим хлопцям та співчуття їх батькам. 

І питання, не  тільки до існуючих керівників Збройних Сил, а і до держави . На жаль,  військове керівництво у більшості є заручником ситуації, коли негативні чинники бездіяльності іх попередників, роблять винними тих, хто зараз на посадах. 

На початку 90х років,  Україна мала потужну систему військово повітряних сил, яка налічувала тисячі літаків, велику мережу аеродромів, сотні дивізіонів протиповітряної оборони, що були на бойовому чергуванні по охороні повітряного простору над нашою країною (ППО увійшли до складу Повітряних Сил пізніше). 

В результаті не державницького підходу до безпеки України,  на початок російсько украінськоі війни все що було  в наявності у ВПС - можно було перерахувати на пальцях.

Тому на мою думку, питання полягає у більш ширшому підході пошуку винних. Треба ж не просто призначити винних,  але і знайти тих, хто своєю бездіяльніст‘ю  привів до того,  що сталося. 

Що стосується Сергія Семеновича: я дуже добре пам‘ятаю травень 14 року, коли ми разом з ним летіли на вже оточений аеродром в Краматорську. 

Чи всі керівники були готові особисто оцінювати ситуацію у оточенні?  - ні не всі. А він прилетів,  щоб  чітко побачити реальний стан справ. Повірте,  таке особисте рішення генерал  дорогого вартує.

Знаю, як він переживав за кожного пілота і за кожне завдання, яке вони виконували.

Командирів таких як  Дроздов, не так багато в наших Збройних Силах. 

Розумію,  скільки негативу може піти на мене після мого допису, але між тим  - з генерал-полковником Дроздовим,  я б в розвідку пішов би ще не раз. 

А суд - напевно має приймати  рішення, враховуючи всі фактори. Війна триває, і триватиме ще не один місяць. А от чи мають впевненість ті, що захищають і захищали нашу Украіну, що їх на якому етапі не зроблять цапами відбувайлами - тут питання без відповіді.

Сергій Кривонос

Теги: Сергій Кривонос,Генерал Сергій Кривонос,Дроздов Сергій,ВПС ЗСУ,ДБР, Генерал Сергій Кривонос,Кривонос,Сергей Григорьевич Кривонос Википедия,Сергей Кривонос Википедия,Дроздов,Дроздов Сергей,Украіна,Украина, Збройні Сили України,ЗСУ,ВСУ,Вооруженные Силы,Вооруженные силы Украины,ВПС ,ППО
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео