Стратегічне партнерство з Туреччиною ми розглядаємо у контексті курсу на повноправне членство України в НАТО, — Андрій Таран

Стратегічне партнерство з Туреччиною ми розглядаємо у контексті курсу на повноправне членство України в НАТО, — Андрій Таран
35832 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стратегічне партнерство з ТуреччинТуреччиною ми розглядаємо в контексті реалізації зовнішньополітичного курсу України на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного Альянсу. Практична реалізація ініціатив між Україною та Туреччиною сприятиме стабільності в регіоні Чорного моря та інтеграції України в євроатлантичну систему колективної безпеки. Про це заявив Міністр оборони України Андрій Таран під час спільної пресконференції за підсумками першої зустрічі Міністрів оборони та закордонних справ України та Туреччини у форматі «квадрига», що пройшла сьогодні у Києві.

За його словами, Міністерство оборони України прагне максимально інтенсифікувати співробітництво між оборонними відомствами обох держав, реалізуючи положення Рамкової військової угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки. Основною темою сьогоднішньої зустрічі стала безпекова ситуація у Чорноморському регіоні, який зазнає серйозного тиску через агресивну політику Російської Федерації.

— Наразі наші країни вивчають можливість створення механізму цільових консультацій у галузі безпеки і оборони Чорноморського регіону. Ми також активно розвиваємо військово-технічне співробітництво, — сказав Міністр оборони України.

Він нагадав, що цього тижня було підписано контракти між Україною та Туреччиною про передачу технологій та виробництво та безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

Андрій Таран наголосив, що зустріч у форматі «квадрига» стала непересічною подією, що засвідчила високу увагу з боку політичного керівництва України та Туреччини до стратегічного партнерства між двома державами.

mil.gov

Теги: Андрій Таран,Таран,Андрей Таран Википедия, министр обороны Украины Андрей Таран,Андрей Таран, Минобороны Украины,Минобороны,Украина,Україна, Міноборони,Міноборони України,держава,Збройні Сили України,ЗСУ,Організація Північноатлантичного Альянсу,Туреччина,Міністерство оборони України
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео