Бизнесмен-миллионер за скромную зарплату ушел работать над «диджитализацией» Мининфраструктуры

Бизнесмен-миллионер за скромную зарплату ушел работать над «диджитализацией» Мининфраструктуры
28169 ПЕРЕГЛЯДІВ

Владимир Набоков задекларировал в 2019 году 3,5 млн гривен дохода от частного предпринимательства, и 215 тыс. гривен на должности директора ГП «Отраслевой центр цифровизации и кибербезопасности», которое отвечает за «диджитализацию» Министерства инфраструктуры.

Свою карьеру Владимир Набоков начал в 1997 году занимая должность программиста в АКБ «Донкредитинвест». В 2003 году он вырос до заместителя начальника компьютерного отдела, а уже в 2004 году сменил работодателя на ЗАО «Европейский банк рационального финансирования».

В 2008 году Набоков покупает квартиру площадью 69 кв.м в Киеве в ипотеку, которую он получил в ОАО «КСГБАНК», а его жена покупает дом площадью 86 кв.м в Донецкой области. В следующем году Инна Набокова приобретает в Донецкой области участок площадью 1,2 тыс. кв.м.

В 2013 году Владимир Набоков покидает ЗАО «Европейский банк рационального использования» и возглавляет киевский филиал ООО «Лайм системс». С 2015 года он работает в сфере информационных технологий в качестве частного предпринимателя.

Возглавив ГП «Отраслевой центр цифровизации и кибербезопасности» Владимир Набоков закрыл ФЛП в октябре 2019 года. За 2018 год он указал свои доходы почти в 5 млн гривен.

В декларации за 2019 год Владимир Набоков указал 3,495 млн гривен дохода от предпринимательской деятельности. На должности директора ГП «ОЦЦК» он заработал еще 215 тыс. гривен. Его жена, Инна Набокова, заработала в ОАО «Универсалбанк» 347 тыс. гривен.

Отметим, кроме вышеуказанной недвижимости семья Набоковых на правах безвозмездного пользования проживает в доме площадью 161 кв. м в Киеве. Стоимость объекта составляет более 3,4 млн гривен. Оформлена недвижимость на Валентину Цеглевка. Женщина указана среди учредителей IT-компании «Набус девелопмент».

Также Набоков на правах безвозмездного пользования ездит на автомобилях сына и владелицы дома  — BMW X5 (2018) стоимостью 1,3 млн гривен и Honda CR-V (2010), стоимость которого в декларации не указана.

В виде наличных средств Владимир Набоков задекларировал 248 тыс. долларов и 450 тыс. гривен. На счетах его жены, согласно декларации, 6 тыс. гривен, 1 тыс.  долларов и 700 евро. Старший сын Набокова Егор — соучредитель компании «Полимерлаб», производящей красители и пигменты (взнос 2 млн гривен).

368.media

Теги: ОАО «Универсалбанк»,Универсалбанк,ГП «Отраслевой центр цифровизации и кибербезопасности»,Отраслевой центр цифровизации и кибербезопасности,Владимир Набоков,Набоков, ГП «ОЦЦК»,Киев,Набус девелопмент,IT-компания «Набус девелопмент»,компания «Полимерлаб»,Полимерлаб,Инна Набокова,Набокова,ФЛП ,ЗАО «Европейский банк рационального использования»,Европейский банк рационального использования,ЗАО,ОАО «КСГБАНК»,КСГБАНК,ОАО,ООО «Лайм системс»,ООО ,Лайм системс,Министерство инфраструктуры,Мининфраструктуры
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео