Іван Баканов заслухав результати роботи Головного управління СБУ в Києві та Київській області

Іван Баканов заслухав результати роботи Головного управління СБУ в Києві та Київській області
150542 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівництво Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області відзвітувало про результати роботи в 2020 році перед головою Служби Іваном Бакановим.

Зокрема, очільник управління Олег Головаш нагадав про проведення низки важливих операцій у столичному регіоні: затримання учасників організованих злочинних угруповань і сепаратистів, протидію незаконному обігу зброї та контрабанді, блокування зловживань, пов’язаних із пандемією COVID-19, захист інформаційної безпеки та блокування проросійських інтернет-агітаторів.

Окрема увага в діяльності Управління була приділена боротьбі з тероризмом.

Олег Головаш нагадав, що у липні було затримано двох організаторів серії вибухів у Києві – біля метро «Шулявська» та у житловому будинку на Подолі. Їм наразі оголошено про підозри за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України.

Окрему увагу він звернув на дії співробітників Служби під час літніх подій у бізнес-центрі «Леонардо», де було затримано особу, що взяла в заручники співробітників банку.

Загалом, за матеріалами оперативних підрозділів Управління СБУ в Києві та Київській області зареєстровано 595 кримінальних проваджень, а 335 особам повідомлено про підозру щодо вчинення злочинів.

Крім того, завдяки діяльності Управління СБУ не допущено економічних збитків державі на суму понад 6,1 млрд. грн., повернуто до держбюджету близько 64 млн. грн., відновлено право державної, комунальної власності на суму понад 112,9 млн. грн.

Іван Баканов у свою чергу підкреслив, що результати роботи столичного регіону особливо важливі для Служби.

«Адже саме в Києві зосереджено найбільше стратегічних об’єктів, стабільна робота яких впливає на життя всієї країни. Тож кожен підрозділ Служби має працювати системно і скоординовано. Саме в такому випадку буде забезпечено загальний результат – безпека держави та її громадян», – наголосив Іван Баканов. 

ssu.gov.ua

Теги: Іван Баканов, СБУ,ГУ СБУ в Київській області, Служба Безпеки України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео