Суд продлил расследование против сына экс-министра аграрной политики, который обанкротил Мурафский карьер

Суд продлил расследование против сына экс-министра аграрной политики, который обанкротил Мурафский карьер
25998 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хмельницкий суд удовлетворил ходатайство следователя ГБР о продлении досудебного расследования относительно сына экс-министра аграрной политики Геннадия Супиханова, который на посту и.о. директора ГП «Мурафский карьер» нанес более 758 млн гривен убытков и довел предприятие до банкротства. Об этом редакция стало известно из материалов уголовного производства по ч.2 ст.240 УК.

По данным следствия, чиновник наладил «теневой» механизм добычи известняка, без разрешений Госгеонедр, с последующим «отмыванием» средств, сознательно доведя госпредприятие до банкротства.

Позже, ГП «Мурафский карьер» продавало незаконно добытый в карьере известняковый щебень и отсев подконтрольным ООО «Центртранском» и ООО «Агрос нефть». Следствие считает, что именно через последнюю компанию он выводил деньги на свои счета. Она же погашала его кредиты.

Отмечается, что в период 2016-2018 года было незаконно добыто более 104 тыс. тонн известняка.

В октябре 2020 года Супиханову правоохранители сообщили о подозрении по ч. 2 ст. 240 УК.

В своем ходатайстве, следователя отмечают, что досудебное расследование по делу заканчивается 23 декабря, но завершить все процессуальные действия к этому сроку не представляется возможным. Следователь еще не получил ответы на запросы в адрес 11 предприятий, которые предоставляли услуги погрузчика и экскаватора в ГП «Мурафский карьер», с целью установления сведений о лицах, работавших на грузовой технике и объема проводимых ими работ. Также необходимо допросить в качестве свидетелей водителей и  должностных лиц вышеуказанных предприятий.

Суд удовлетворил ходатайство следствия продлив расследование на шесть месяцев. ГП «Мурафский карьер» находится в процессе банкротства с налоговым долгом более чем в два миллиона гривен.

368.media

Теги: Мурафский карьер,Супиханов,Геннадий Супиханов,Центртранском,Агрос нефть,нефть,ГП «Мурафский карьер»,ООО «Агрос нефть»,ООО «Центртранском»,ГБР
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео