Продажный СБУ-шник Юлиан Мигаенко должен сидеть на параше, – журналист Артем Фляжников

Продажный СБУ-шник Юлиан Мигаенко должен сидеть на параше, – журналист Артем Фляжников
39474 ПЕРЕГЛЯДІВ
“Изучаю дело продажного СБУ-шника Юлиана Мигаенко, которому суд первой инстанции дал всего лишь условный срок, – написал у себя на страничке в ФБ главный редактор Агентства расследований Артем Фляжников. –  Это давняя и слегка нашумевшая история 2013 года. Залетный контрразведчик, попавшийся на взятке в 1500 долларов от директора ООО “Агросоюз-Поділля”, с треском был уволен со спецслужбы. Затем работал юристом на ряде предприятий, в том числе коммунальных города Винницы. Недавно его дело Верховный суд вернул на новое рассмотрение в Винницкий апелляционный суд – следующее заседание 14 января 2021 года.
Вы не поверите – при наличии железных доказательств получения взятки, собственных показаний, показаний свидетелей Мигаенко намерен себя оправдать…
 
В данный момент мое Агентство проверяет причастность бывшего прямого начальства Юлиана Валентиновича, которое не уволили из СБУ, а только понизили, к шантажу и вымогательству денег у других бизнесменов.
 
По одному из его фигурантов – арбитражной управляющей Оксане Гонте – было открыто уголовное производство по фактам хищения имущества этого предприятия. Мигаенко работал юристом на спиртзаводе.
 
В прошлом посте я попросил писать мне в личку, кто когда-либо стыкался с этим животным, которое явно в отместку мне и по заказу своих “господ” сфабриковало на главного редактора Агентства расследований донос в полицию о якобы разжигании розни. Некоторые откликнулись. Спасибо!
 
Дублирую свою просьбу. Думаю, что вам бояться нечего!
Продажный СБУ-шник должен сидеть на параше!!!
Правда восторжествует!!!”.
Теги: СБУ,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Украина,Україна,Служба безпеки України,Служба безпеки , СБ України, СБ Украины, Юлиан Мигаенко, Мигаенко,Фляжников, Артем Фляжников,ООО “Агросоюз-Поділля”,Агросоюз-Поділля,Верховный суд,Винница
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео