Игорь Мизрах – «Амулеты любви». Прем’єра нової пісні під час грандіозного вечора краси Missis Grand Beauty 2020

Игорь Мизрах – «Амулеты любви». Прем’єра нової пісні під час грандіозного вечора краси Missis Grand Beauty 2020
28871 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 22 грудня в Києві відбувся VIP-захід всеукраїнського масштабу - грандіозний вечір краси Missis Grand Beauty 2020. Міроприємство проходило в одному із найкращих ресторанів України Чайхона GOLD, що за адресою Велика Васильківська 5, в ТРК Arena City. Цей чарівний вечір зібрав разом зірок естради та шоу бізнесу, успішних бізнесменів та відомих політичних діячів. Для гостей була створена насичена концертна програма, а також багато різноманітних цікавинок.  

Кульмінацією VIP-заходу став конкурс краси нової концепції - Missis Grand Beuaty, де кожна учасниця мала можливість розкрити себе, як особистість, творець і успішна бізнес-леді. В свою чергу, гості цього незабутнього вечора краси ознайомились  з кожною з учасниць, які показали свою грацію, харизму, розказали про успіх та поділились секретами розвитку особистості.

Цю значиму подію висвітлювали Національні телеканали, топові українські та міжнародні журнали вели репортажі із самого центру міроприємства.

На цьому чарівному вечорі краси був присутній відомий політичний експерт, меценат, музикант, продюсер – Ігор Мізрах. І вже напевне, за традицією таких VIP-заходів його запросили на сцену для виконання однієї із своїх геніальних, душевних та заворожуючих пісень. Щодо традиції, то тут варто хоча б згадати щорічну премію FASHION LIFE AWARDS 2020 на якій відомий співак виконав свій легендарний хіт  «МОЙ ПАПА ВЫРУЛИТ». Також варто додати, що у цей вечір FASHION LIFE AWARDS 2020 Ігор Аркадійович отримав премію «ПОЛІТИК РОКУ». І таких міроприємств, де Ігор Мізрах із гостя перетворюється на учасника в житті політичного експерта, музиканта надзвичайно багато.  

Повернемось до Missis Grand Beauty 2020. У цей вечір Ігор Мізрах на запрошення ведучих, організаторів, а також гостей заходу зачарував усіх присутніх неймовірним виконанням своєї нової композиції – «Амулеты любви».

«Амулеты любви» у виконанні Ігоря Мізраха надвичайно вразила публіку, практично всі гості заходу із впевненістю відзивались, що дана композиція неодмінно уже являється хітом і вже скоро підкорить різноманітні музичні чарти та ефіри.

Прослухати і скачати «Амулеты любви»

Теги: Игорь Мизрах,Игорь Мизрах песни,Игорь Мизрах музыка,Амулеты любви,песня Амулеты любви,Missis Grand Beauty 2020,Чайхона GOLD, Ігор Мізрах,Мизрах, FASHION LIFE AWARDS 2020 ,премія FASHION LIFE AWARDS 2020, FASHION LIFE AWARDS , Игорь Мизрах Мой папа вырулит,Мой папа вырулит,Україна,Украина
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео