Херсонцы возмущены: новоизбранный мэр назначил скандального прокурора Цыганка своим помощником

Херсонцы возмущены: новоизбранный мэр назначил скандального прокурора Цыганка своим помощником
20910 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сергей Цыганок, одиозный бывший первый заместитель прокурора Херсонской области, стал помощником новоизбранного мэра Херсона. Его имя связано со многими скандалами. Об этом сообщил херсонский портал "Большинство".

Официальной информации о назначении на сайте Херсонского городского совета нет. Вместо этого есть декларация кандидата на эту должность, которую Цыганок представил 22 декабря в НАКП.

Перед увольнением с поста первого заместителя прокурора Херсонской области осенью 2019 года Сергею Цыганку удалось разсветиться в ряде скандалов.

«Таким образом, в 2016 году за взятки был задержан прокурор Прохоренко, который получил 40 тысяч долларов за закрытие дел против турецких бизнесменов. В тот же день Сергей Цыганок провел обыски в офисе. Дело велась набу, и, по нашему источнику, цитату о цыгане дал тогдашний народный депутат Николай Паламарчук", - говорится в статье.

Стоит отметить, что дело тогда закончилось штрафом в 25 тысяч гривен. Херсонские журналисты также сообщают, что цыгане позже начали слушать Паламарчука.

Кроме того, имя Цыганка в СМИ связывают с делом Кати Гандзюк.

Именно Цыганок, по мнению журналистов, поставили визу под сфальсифицированное подозрение Новикова.

Кстати, в компанию, участвовавую в деле, помимо цыган, экс-депутата Паламарчука и экс-депутата облсовета Менгера, сообщает портал "ОРД" и экс-депутат Херсона Владимир Салд.

О рейдерских захватах предприятий и недвижимости в Херсонской области под руководством Салда «СтопКор» уже рассказали в серии расследований.

Как сообщает программа "Chandelier" на канале "2х2", не без помощи цыган был осуществлен рейдерский захват двух сельхозпредприятий в Чаплинском районе Херсонской области в 2016 году.

Херсонские журналисты отмечают, что год назад стало известно, что отец Цыганко стал владельцем квартиры в захваченном рейдерами пенсионном фонде "Петровец" в Херсонской области.

Херсонцы возмущены назначением прокурора с грязной репутацией Сергея Цыганко помощником мэра.

«Мы только выкинули эту банду из руководства города! Была надежда, что новое правительство избавится от коррупционной группы. И они снова возвращаются к власти - к теневым позициям.

Не для этого херсонцы выбрали новую команду, чтобы она сотрудничала с экс-чиновниками, ограниченными коррупцией», - сказал «СтопКору», житель города.

stopcor.org

Теги: Сергей Цыганок,Херсон,мэр Херсона,Цыганок, Прохоренко,прокурор Прохоренко,НАКП,Херсонский городской совет,декларация,Паламарчук,Гандзюк,Кати Гандзюк,Екатерина Гандзюк,Владимир Салд,Салд
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео