НАБУ расследует растрату 2 млрд гривен при закупках электроэнергии для «Укрзализныци»

НАБУ расследует растрату 2 млрд гривен при закупках электроэнергии для «Укрзализныци»
32493 ПЕРЕГЛЯДІВ

НАБУ проводит досудебное расследование по факту присвоения денег АО «Укрзализныця» при закупках электроэнергии в период 2019-2020 годов. Об этом стало известно из материалов уголовного производства №52020000000000317.

Согласно материалам следствия, в период с декабря 2018 года по июнь 2019 года АО «УЗ» было объявлено ряд тендеров на покупку электроэнергии, которые не состоялись в связи с подачей менее двух предложений.

В ходе проведения тендеров, участниками были поданы жалобы, на дискриминационные требования «Укрзализныци» о внесении участниками обеспечения тендерного предложения в размере более 100 млн гривен и внесения победителем тендера денежного обеспечения на период действия договора в размере более 200 млн гривен. В жалобах было отмечено, что ООО «Энерго сбыт транс» является связанной с «Укрзализныцей» компанией и за счет ранее полученных средств от «УЗ» обеспечивается оплата гарантированных обязательств на счет заказчика.

Следствие отмечает, что вследствие постоянной отмены тендеров на покупку электроэнергии, в течении 2019-2020 годов, единственным поставщиком АО «Укрзализныця» оставался ООО «Энерго сбыт транс», который в свою очередь покупал электроэнергию у непосредственных производителей и оптовых поставщиков ГП «Энергорынок», ГП «Оператор Рынка», и так далее, по завышенным ценам.

Приобретение АО «Укрзализныця» электроэнергии у посредника могла привести к завышению стоимости на 917,5 млн гривен в 2019 году и 1,026 млрд гривен за 9 месяцев 2020 года. В целом переплата за электроэнергию составляет 1,943 млрд гривен.

НАБУ обратилось в суд с ходатайством о проведении обысков в ООО «Энерго сбыт транс».

368.media

Теги: Укрзализныця,НАБУ,Энерго сбыт транс,электроэнергия,УЗ, ООО «Энерго сбыт транс»,ГП «Энергорынок», ГП «Оператор Рынка»
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео