На аукционах Госгеонедр две фирмы «разыграли» лоты на месторождения янтаря

На аукционах Госгеонедр две фирмы «разыграли» лоты на месторождения янтаря
20493 ПЕРЕГЛЯДІВ

Государственная служба геологии намерена заключить с ООО «Амберлайт» и «Хупо Се Трейд» о продаже четырех специальных разрешений для добычи янтаря на общую сумму 16,35 млн гривен. Об этом редакция 368.media  узнала из ProZorro.

Согласно тендерной документации, Госгеонедра выставила на аукционы четыре янтарных участка: «Клесов-2» и «Нетреба» в Ровенской области, а также «Лопатичи-1» и «Лопатичи-2» в Житомирской области. Спецразрешения предусматривают геологическое изучение недр, в том числе опытно-промышленной разработкой. Срок действия составляет 5 лет.

Во всех четырех аукционах по янтарным залежам приняли участие только «Амберлайт» и «Хупо Се Трейд». На торгах фирмы поделили между собой лоты, «Амберлайт» сделала победные предложения по участкам в Житомирской области, а «Хупо Се Трейд» — в Ровенской области.

По всем четырем лотам участники действовали одинаково. Фирма, которая не планировала выигрывать, выставляла предложение примерно на 10 тыс. гривен дороже стартовой цены, а победитель сразу выставлял предложение дороже в 11-13 раз.

Компания «Амберлайт» зарегистрирована в Киеве в марте 2020 года Романов Руденко. Он также является владельцем ООО «Амбер-Групп», ООО «Амберпром», ООО «Амбербур», ООО «Амберкинг» и ООО «Янтарь Украины». При этом, ни одна из указанных фирм не имеет спецразрешения на работу с недрами.

Кроме того, Руденко является бывшим первый заместитель председателя Радомышльской РГА.
Компания «Хупо Се Трейд» зарегистрирована в октябре текущего года в Киеве, ее владельцем и директором указанный гражданин Словакии Сергей Антонов.

В ноябре обе фирмы вместе принимали участие в аукционе на специальное разрешение для Будрийского участка янтаря в Житомирской области, где наибольшую цену предложило ООО «Инфокор Украина». В итоге, из-за не подписание протокола в установленные сроки, победитель аукциона не получил специальное разрешение.

368.media

Теги: Хупо Се Трейд,Руденко,Словакия,Сергей Антонов,Антонов,ООО «Амбер-Групп», ООО «Амберпром», ООО «Амбербур», ООО «Амберкинг» ,ООО «Янтарь Украины», Украина,Радомышльская РГА,Киев,ООО «Инфокор Украина»,Житомир,Житомирская область,Компания «Амберлайт»,Амберлайт,Ровенская область,Клесов-2,Нетреба,Лопатичи-1,Лопатичи-2
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео