АМКУ оштрафовал две компании за сговор на тендере по реконструкции здания Верховного Суда

АМКУ оштрафовал две компании за сговор на тендере по реконструкции здания Верховного Суда
38376 ПЕРЕГЛЯДІВ

Антимонопольный комитет (АМКУ) наложил штрафы на две столичные компании – ООО «ПСК «Побутрембуд» и ООО «КПФ «Глобус» – за сговор на тендере на проведение реставрационных работ здания Верховного Суда ожидаемой стоимостью 298,9 млн гривен. Об этом сообщает пресс-служба АМКУ.

Комитет в ходе расследовани выяснил, что победитель торгов «ВБК «Побутрембуд» и его конкурент на тендере – «КПФ «Глобус» скоординировано вели хозяйственную деятельность с целью достижения общих результатов, во время подготовки и участия в торгах согласовывали свое поведение, что привело к устранению конкуренции. По итогам расследования «Побутрембуд» оштрафовано на 19,58 млн гривен, «КПФ «Глобус» – на 1,36 млн гривен.

Компании должны оплатить штраф в течение 2 месяцев со дня получения решения Комитета. На протяжении этого же периода решение может быть обжаловано в Хозяйственном суде Киева.

ООО «Производственно-строительная компания «Побутрембуд» летом 2018 года получило три подотряда Верховного Суда относительно ремонта оконных проемов и правого крыла его здания на общую сумму 465,84 млн гривен.

У компании прослеживаются связи с окружением покойного нардепа от «Партии регионов» Василия Бибы, как и у ее конкурента «КПФ «Глобус». Его сын Андрей Биба ранее был партнером беглого министра экологии Эдуарда Ставицкого по сети заправок «БРСМ».

368.media

Теги: Ставицкий ,Эдуард Ставицкий ,АЗС «БРСМ»,АЗС БРСМ,АЗС БРСМ-Нафта,БРСМ-Нафта,Андрей Васильевич Биба,БРСМ Нафта Андрей Биба,Биба,Биба Андрей ,Побутрембуд,Киев,Украина,Хозяйственный суд Киева,Хозяйственный суд,«КПФ «Глобус»,Глобус,Партия регионов,ООО «Производственно-строительная компания «Побутрембуд»,ВСУ,ВС,Верховный Суд,Верховный суд Украины,«ВБК «Побутрембуд»,ООО «ПСК «Побутрембуд»,АМКУ,Антимонопольный комитет,Антимонопольный комитет Украины
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео