В НОВИЙ РІК ІЗ ВЕЛИКИМ МАЕСТРО ВОЛОДИМИРОМ ГРИШКО - ДІД МОРОЗ, «ПРИВИД ОПЕРИ» І ЦЕ ДАЛЕКО НЕ ВСЕ! ЧИМ ЗІГРІЄ СВОЇХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ВИДАТНИЙ ТЕНОР НА ЗЛАМІ ДЕСЯТИЛІТЬ

В НОВИЙ РІК ІЗ ВЕЛИКИМ МАЕСТРО ВОЛОДИМИРОМ ГРИШКО - ДІД МОРОЗ, «ПРИВИД ОПЕРИ» І ЦЕ ДАЛЕКО НЕ ВСЕ! ЧИМ ЗІГРІЄ СВОЇХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ВИДАТНИЙ ТЕНОР НА ЗЛАМІ ДЕСЯТИЛІТЬ
38287 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уже далеко не одне десятиліття Володимир Данилович Гришко зігріває неймовірною душевною творчістю своїх шанувальників з цілого світу. Видатний Геній з року в рік присвячує своє життя і діяльність народові України і палким шанувальникам по всій планеті. Не виключенням є і 2020 рік, який уже скоро зміниться новим – 2021. На зламі років, десятиліть Маестро Володимир Гришко не перестає приємно дивувати поціновувачів свого великого і безмежного таланту.   

Буквально за лічені години, 31 грудня, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Володимир Гришко на телеканалі «Інтер», у «Корисній програмі» початок якої о 10.00 годин з'явиться в студії в несподіваному амплуа – Діда Мороза. 

У четвер, 31 грудня у спеціальному випуску «Корисної програми» глядачі дізнаються, як правильно зустріти 2021 рік, щоб було не тільки смачно, але і корисно. А також почують поради та новорічні привітання від зіркових гостей, експертів і ведучого ток-шоу Олександра Лук'яненка. Також у програмі активну участь братимуть: відома актриса Ольга Сумська, телеведучий Андрій Доманський, актор Віталій Борисюк, співачка Оксана Пекун, радіоведуча Вікторія Зубрейчук і шеф-кухар Алік Мкртчян.

Варто відзначити, що образ Діда Мороза для Володимира Гришко є надзвичайно влучним, адже Маестро у повсякденному житті частенько творить добрі справи та дивує приємними сюрпризами не тільки родичів, а й своїх шанувальників. Так приміром, можна згадати випуск спільно із кондитерським домом «Vitmix» іменних цукерок «Маестро Гришко» оформлених в золотий пергамент і оздоблених атласним бантом, що нагадують святковий метелик Маестро. Також Володимир Гришко як і весь український народ можуть пишатись процвітанням харківської вокальної «Академії мистецтв Гришко». Там Маестро передає свій безцінний досвід дітям. А за свою любов до дітей і мистецтва, цього року учні Академії зробили Володимиру Даниловичу подарунок - отримали Гран-прі в Італії

Новорічна ніч на «Інтері» буде зоряною, музичною та чарівною, і вона відбудеться, знову ж - за участю Маестро Гришко. Святковий проект “Місце зустрічі. Новий рік” розпочнеться о 21.30 год. Колегами по сцені Володимира Гришко у цей вечір будуть  Софія Ротару, Олег Винник, Ірина Білик, Monatik, Макс Барських, Злата Огневич, Влад Ситник, Віталій Козловський та багато інших зірок.

Розкриємо невеличкий секрет, чим же потішить своїх шанувальників  Маестро у новорічному концерті "Місце зустрічі. Інтер», і це будуть відразу дві легендарні композиції - «Новий рік до нас мчить» і "Привид опери"З останньою піснею Володимир Данилович виходив на сцену більше 200 разів на концертах в Америці, Європі, Китаю.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік – так його і проведеш! Тому зустрічаймо 2021 разом із Великим Маестро Володимиром Гришко!!!

Теги: Володимир Гришко,Маестро Гришко,цукерки Маестро Гришко,Маестро Володимир Гришко,цукерки Vitmix,Vitmix,Солодка колаборація Vitmix,Новий рік ,Привид опери Володимир Гришко,Софія Ротару, Олег Винник, Ірина Білик, Monatik, Макс Барських, Злата Огневич, Влад Ситник, Віталій Козловський,Новорічна ніч на «Інтері»,31 грудня,лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Володимир Гришко,Гришко, Маестро Гришко,Великий Маэстро Владимир Гришко,Владимир Гришко,Владимир Гришко Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео