Юлиан Мигаенко и баксосики

Юлиан Мигаенко и баксосики
34097 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Продажный СБУ-шник Юлиан Мигаенко в одном из эпизодов своей противоправной деятельности вымогал, что официально, через санкцию суда зафиксировано аудио- и видео съемкой, у бизнесмена Олега Скуфинского “тысячу баксосиков”.

Об этом написал на своей страничке в ФБ  главный редактор Агентства журналистских расследований Артем Фляжников.

“Этим проанонсирую серию материалов про оборотня Мигаенко, производство по которому Верховным судом Украины недавно направлено на новое рассмотрение в Винницкий апелляционный суд, - написал Артем Фляжников. - На свет Божий прольются подробности того, как Юлиан Мигаенко фабриковал материалы контрразведывательной проверки, уголовного производства, а затем “кошмарил” и разводил на бабки бизнес”. 

Суд первой и второй инстанции приговорил контрразведчика всего лишь к пяти годам лишения свободы условно, хотя санкция уголовной статьи за получение взятки предусматривает более чем конкретный срок…

Артем Фляжников уточнил, что обладает данными, что для смягчения оборотню наказания в процесс включались “потусторонние силы”.

“Как раз сейчас мое Агентство журналистских расследований проверяет на предмет возможной работы в ОПГ по вымогательству денег с винницкого бизнеса бывшего непосредственного начальства Мигаенко по линии контрразведывательной защиты экономики Украины, - добавил журналист-расследователь. - Чтобы завуалировать свои противозаконные действия, комбинаторы из контрразведки, например, по одному из эпизодов шили бизнесмену “создание биологического оружия массового поражения” (!). Конечно же, впоследствии сфабрикованные оборотнями материалы разваливались, но за время оперативно-разыскных мероприятий и следствия они успевали получать денежные и другие ценности... и даже - выводить с рынка под заказ конкурентов!”.

Теги: Продажный СБУ-шник Юлиан Мигаенко,Юлиан Мигаенко,Артем Фляжников,Агентство журналистских расследований,Винницкий апелляционный суд,Юлиан Мигаенко фабриковал материалы,СБУ, СБ Украины, СБ України,Україна,Украина, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины, Артем Фляжников,Фляжников
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео