New Year Party 2021! Новорічна казка від Ігоря Мізраха і Ксанті – трек «Холодная зима». Прем’єра відбулась у день зйомок Новорічного вогника

New Year Party 2021! Новорічна казка від Ігоря Мізраха і Ксанті – трек «Холодная зима». Прем’єра відбулась у день зйомок Новорічного вогника
8626 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 23 грудня у Pochayna Event Hall, що за адресою м. Київ, Проспект Степана Бандери, 23 відбулась грандіозна подія всеукраїнського масштабу - New Year Party 2021. Новорічний вогник зібрав разом зірок шоу-бізнесу, успішних бізнесменів, відомих політичних і громадських діячів. Присутніх гостей своїми виступами розважали відомі зірки, серед яких Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Ігор Мізрах, Ксанті, Guitarist Flame, Натаніка, Петро Чорний, Вікторія Булеєва і ще багато неймовірних виконавців. Новорічний вогник проводився у форматі телезйомки для 5 телевізійних каналів України та транслюватиметься в Новорічну ніч 2021. Свято також висвітлювали в українських і міжнародних глянцевих виданнях.

Особливою родзинкою вечора стала прем’єра дуетної композиції Ігоря Мізраха та Ксанті - «Холодная зима». На думку експертів трек стане головним хітом зими 2021. Варто зазначити, що музиканти вперше записали дует, але вже планують наступні пісні, а також зйомки кліпу.

«Холодная зима» Ігоря Мізраха і Ксанті зачаровує з перших секунд звучання і переносить слухача у неймовірну та чарівну зимову казку. Сучасне звучання в поєднанні з мелодійністю і проникливим текстом роблять пісню незабутньою та надзвичайно цікавою.

"Холодная зима" - це чуттєва балада про людину, яка загубилась у вулицях великого міста і постійних невідкладних справах, пройшовши величезний шлях зберегла свою душу відкритою, щирою, щоб почати новий рік з чистого аркуша.

Багато з нас вслухаючись у кожне слово, кожен звук цієї композиції поринають у цей незабутній світ та мріють, щоб прийдешній рік став кращим за попередній, щоб розцвітала любов, панував мир, здоров’я щоб було у кожному домі, щоб збувались мрії малечі й дорослих…

Легкий смуток, що проникає в життя з настанням холодів знайомий кожному, але надія на швидке настання весни, очікування змін і святкова метушня задають ритм рухатись вперед, рухатись до мрій, до кращого майбутнього.

Прослухати і завантажити пісню можна ТУТ

Теги: Холодная зима,песня Холодная зима,Игорь Мизрах и Ксанті,Игорь Мизрах,Ксанті,трек,Игорь Мизрах музыка,Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Ігор Мізрах, Ксанті, Guitarist Flame, Натаніка, Петро Чорний, Вікторія Булеєва

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео