Сотні гектарів землі в Україні, вілли в Іспанії – статки власників «Епіцентру» оцінили в понад мільярд доларів

Сотні гектарів землі в Україні, вілли в Іспанії – статки власників «Епіцентру» оцінили в понад мільярд доларів
165094 ПЕРЕГЛЯДІВ

Де і як живе одне з найзаможніших подружжів України? Будинок на 240 квадратів, два гаражі, альтанка та літня кухня – Олександр і Галина Гереги можуть дозволити собі маєток за 10 млн грн. Команда «СтопКору» зазирнула за паркан до власників найбільших вітчизняних мереж будівельних гіпермаркетів.

Будинок Гереги звели у селі Мала Олександрівка на Київщині, а саме – на вулиці Митній, у закритому котеджному містечку. Це двоповерхівка площею 240 кв. м, на подвір’ї також розташовані два гаражі, альтанка та літня кухня. Вартість усього цього багатства – близько 10 млн грн.

Нагадаємо, Олександр Герега – народний депутат України. А його дружина Галина Герега – секретар Київради часів мера Черновецького. Подружжя володіє найбільшими в Україні мережами будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова лінія».

Gerega1

Маєток коштує близько 10 млн грн Фото: СтопКор

Гереги фігурують у численних скандалах, зокрема щодо дерибану землі та махінацій з податками.

Родина також має два наділи площею 40 соток на Київському морі. Ділянки загальною вартістю 5 млн грн торік восени придбав їхній син Тарас Герега. Пан Герега-молодший також має квартиру й гараж у самому серці столиці – на бульварі Шевченка в елітному ЖК «Діамант».

Найбільша оселя Герег розташована у найдорожчій висотці Києва у ЖК «DIAMOND HILL». За цю квартиру площею майже 900 квадратів Гереги у 2017 році виклали 21 млн грн, нині вартість таких апартаментів – щонайменше 150 млн грн.

Gerega2

Вартість апартаментів з ремонтом - 150 млн грн Фото: скріншот

У власності родини також є дві ділянки на Печерську поблизу ботанічного саду, ринкова вартість землі перевищує 20 млн грн. Ще одну квартиру на 190 квадратів та гараж Гереги мають на Оболонських Липках.

На Київщині родина має кілька десятків наділів землі на понад 100 гектарів. В активах і зарубіжна нерухомість – дві вілли на узбережжі в Іспанії у містечку Бенікасім, вартістю майже 93 млн грн.

Gerega3

Подружжя має нерухомість в Іспанії Фото: скріншот

Галина Герега полюбляє хутро, коштовні прикраси, колекціонує стародавні полотна. Родина їздить на автівках преміум-класу, а у 2019 році, відповідно до декларації, отримала майже 60 млн грн прибутку.

За оцінкою журналу Forbes, загальні статки Герег становлять близько 1,3 млрд доларів.

stopcor.org

Теги: Епіцентр,Галина Герега,Олександр Герега,Герега,статки

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео