«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» - Мізрах Ігор

«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» - Мізрах Ігор
158272 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 січня 2021 року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) опублікувала статистику випадків застосування сили до журналістів в Україні за 2020 рік. Відповідно, в рамках «Індексу фізичної безпеки журналістів»,  який НСЖУ проводить спільно з партнерськими організаціями - за минулий рік в нашій державі зафіксовано 77 фізичних нападів на працівників медіа. Та варто підкреслити, що загальна кількість постраждалих працівників ЗМІ ще більша – 101, адже часто фіксуються напади на знімальні групи або групи журналістів. Також потрібно звернути увагу й на те, що у порівнянні із 2019 роком (75 інцидентів застосування сили до журналістів, у яких постраждали 86 медійників) кількість випадків застосування сили до працівників медів збільшилась.

Та попри велику небезпеку життю та здоров’ю, я, як член Національної спілки журналістів України, і як журналіст на якого у 2020 році було вчинено фізичний замах на життя і здоров’я фігурантом моїх викривальних статей Пономаренком Дмитром Валерійовичем (Дітріх) - висловлюю щирі слова подяки колегам за відчайдушну боротьбу у нелегкій та надзвичайно важливій сфері функціонування нашої держави.      

Окремі слова великої подяки висловлюю колегам, які підтримали мене у період коли група тодішніх Військових прокурорів на чолі із Анатолієм Матіосом і його підлеглими Андрієм Філюком,  Сергієм  Долгополовим, Дмитром Борзих, Віталієм Опанасенко, Ольгою Миргородською та іншими, за допомоги Судді Конституційного суду Петра Філюка (батько А. Філюка)  використовуючи «торпеду» і провокатора Дмитра Пономаренка (на той час фігуранта мого журналістського розслідування)намагались сфальсифікувати проти мене кримінальну справу. Забігаючи наперед зазначу – Пономаренко Дмитро Валерійович за вчинення важких злочинів, включаючи напад на мене зараз знаходиться за гратами!

Також хочу відзначити оперативних співробітників Департаменту стратегічних розслідувань МВС та управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчих Головного слідчого управління НПУ та поліції м. Києва, працівників КОРДу та роти особливого призначення і керівництво Офісу Генерального прокурора України - за затримання членів транснаціональної злочинної організації, співорганізатором якої являється фігурант моїх журналістських розслідувань Пономаренко Дмитро Валерійович.  

Анатолій Матіос і його підлеглі Філюк, Долгополов, Борзих, Опанасенко, Миргородська використовували Дмитра Пономаренко у своїх брудних справах, зокрема як «торпеду», згадаймо приміром справу журналіста Аркадія Бабченко, де Пономаренко-Дітріх гучно засвітився в парі із Анатолієм Матіосом

Для Матіоса і його злочинного угрупування Пономаренко був цінним кадром, який брався за будь-яку, навіть найбруднішу роботу. Відповідно, проводивши свої журналістські розслідування я розворушив "гніздо шершнів-вбивць», за що в результаті став жертвою цих рейдерів, а Пономаренко головною дійовою особою фальсифікування справи. Оперуючи даними злочинної діяльності цього угруповання, колосальної кількості віджатого майна за допомогою фальсифікацій кримінальних справ – за що вони НАРАЗІ ЩЕ НЕ ЗА ГРАТАМИ, зараз мене дивує питання : «що це було за аматорство використовувати «торпедою» Пономаренка проти якого я вів розслідування?». На що вони надіялись?!...

Скоріш за все, в планах Матіоса і його товаришів було бажання тримати мене під вартою допоки не «відіжмуть» все що в мене є, вони просто не очікували що я матиму сили боротись, адже інших своїх жертв вони ламали одне за одним. Але якщо б не я – то все рівно, мої колеги-журналісти  рано чи пізно б розібрались у фальсифікації справи проти мене, зокрема в тому що «торпедою» - була зацікавлена особа – Пономаренко Дмитро Валерійович. Думаю, що у Матіоса і його колег стався банальний прорахунок…

Щодо нападу на мене Пономаренком Дмитром Валерійовичем:  10 вересня 2020 року, в одному із ресторанів м. Києва групою осіб чеченської зовнішності на чолі з Пономаренко Дмитром було здійснено напад на мене, журналіста Ігоря Мізраха. В цей час я перебував у даному закладі  виконуючи редакційне завдання – проводив інтерв’ю, збір даних для статті. Пономаренко В. та його банда вчинили злочини, що трактуються, як перешкоджання журналістській діяльності із нанесенням тілесних ушкоджень та погрози життєдіяльності.

Я два роки проводив журналістські розслідування і розкривав на своїх світлинах злочинну діяльність Пономаренко Дмитра Валерійовича та його ОЗУ, який під прикриттям військової прокуратури, а саме екс-керівника військовоі прокуратури Матіоса А.В., його заступника Філюка А.П. та інших правоохоронних структур здійснював свою злочинну діяльність, направлену на зруйнування державницького ладу в країні, незаконного позбавлення волі та свободи громадян, рекету та ряду інших серйозних злочинів! Моїми журналістськими розслідуваннями було викрито збитки державі на суму понад 130 млн. гривень, рекет, мародерство в зоні АТО, державницька зрада, сепаратизм з тероризмом, замовні вбивства та багато іншого. За розкриття злочинів я особисто також постраждав, але не зупинився і продовжував журналістські розслідування.

Як я уже зазначав в одній із своїх публікацій: все таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано чи пізно стає на свої місця! - Так і в цій ситуації із Дмитром Пономаренко, який за скоєні злочини, зокрема проти мене – зараз знаходиться за гратами!!!

Ще раз повернусь до слів: «все таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано чи пізно стає на свої місця!» - так от, і Анатолій Матіос, Андрій Філюк,  Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко, Ольга Миргородська також отримають свою «винагороду».

До речі, мої колеги-журналісти уже знайшли явну схожість фальсифікації моєї справи із справою проти екс-Глави Харківської податкової Станіслава Денисюка!

Що ж вважатиму справою честі провести журналістське розслідування по так званих «вертолітних затриманнях», на яких Анатолій Матіос гучно піарився! Думаю буде гучно – все як полюбляють екс Військові прокурори на чолі із Матіосом!!!

Скріншот: сайт politica.com.ua

На сьогоднішній день мною проводиться журналістське по кожному із 15-ти «адвокатів із гастроному» та їхньому керманичу Матіосу. Вже скоро читачі детально зможуть в повній мірі розібратись як група екс військових прокурорів  з легкістю стала адвокатами, а головне – як цьому посприяв Суддя Конституційного суду(батько одного із екс прокурорів) Петро Філюк. Як збагачувались, в кого відібрали бізнес, майно, кого відправили на той світ - все це і багато іншого читайте у моїх наступних публікаціях.

Також в даний час мною розслідується ряд інших корупційних справ в органах влади, деталі яких стануть резонансними, а найголовніше будуть чинником затримання злочинців, що грабують та знищують народ України.     

Журналіст, громадський діяч,

політексперт, шеф-редактор

журналу «Персона.ТОП», юрист,

МІЗРАХ ІГОР АРКАДІЙОВИЧ

Теги: Ігор Мізрах, Анатолий Матиос, Матіос, Дмитро Пономаренко,Пономаренко, Агент Дітріх,Пономаренко Дмитро Валерійович,Андрій Філюк,судья Філюк,Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко,Ольга Миргородська,НСЖУ ,напад на журналістів,Військова Прокуратура,адвокати із гастронома,ОЗУ
Мої відео