«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» - Мізрах Ігор

«На мене неодноразово скоювались напади, та чинився тиск, як на журналіста-розслідувача» - Мізрах Ігор
42834 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 січня 2021 року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) опублікувала статистику випадків застосування сили до журналістів в Україні за 2020 рік. Відповідно, в рамках «Індексу фізичної безпеки журналістів»,  який НСЖУ проводить спільно з партнерськими організаціями - за минулий рік в нашій державі зафіксовано 77 фізичних нападів на працівників медіа. Та варто підкреслити, що загальна кількість постраждалих працівників ЗМІ ще більша – 101, адже часто фіксуються напади на знімальні групи або групи журналістів. Також потрібно звернути увагу й на те, що у порівнянні із 2019 роком (75 інцидентів застосування сили до журналістів, у яких постраждали 86 медійниківкількість випадків застосування сили до працівників медів збільшилась.

Та попри велику небезпеку життю та здоров’ю, я, як член Національної спілки журналістів України, і як журналіст на якого у 2020 році було вчинено фізичний замах на життя і здоров’я фігурантом моїх викривальних статей Пономаренком Дмитром Валерійовичем (Дітріх) - висловлюю щирі слова подяки колегам за відчайдушну боротьбу у нелегкій та надзвичайно важливій сфері функціонування нашої держави.      

Окремі слова великої подяки висловлюю колегам, які підтримали мене у період коли група тодішніх Військових прокурорів на чолі із Анатолієм Матіосом і його підлеглими Андрієм Філюком,  Сергієм  Долгополовим, Дмитром Борзих, Віталієм Опанасенко, Ольгою Миргородською та іншими, за допомоги Судді Конституційного суду Петра Філюка (батько А. Філюка використовуючи «торпеду» і провокатора Дмитра Пономаренка (на той час фігуранта мого журналістського розслідування) – намагались сфальсифікувати проти мене кримінальну справуЗабігаючи наперед зазначу – Пономаренко Дмитро Валерійович за вчинення важких злочинів, включаючи напад на мене зараз знаходиться за гратами!

Скріншот: сайт politica.com.ua

Також хочу відзначити оперативних співробітників Департаменту стратегічних розслідувань МВС та управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчих Головного слідчого управління НПУ та поліції м. Києва, працівників КОРДу та роти особливого призначення і керівництво Офісу Генерального прокурора України - за затримання членів транснаціональної злочинної організації, співорганізатором якої являється фігурант моїх журналістських розслідувань Пономаренко Дмитро Валерійович.  

 

Затримання Пономаренко Дмитра Валерійовича

Анатолій Матіос і його підлеглі Філюк, Долгополов, Борзих, Опанасенко, Миргородська використовували Дмитра Пономаренко у своїх брудних справах, зокрема як «торпеду», згадаймо приміром справу журналіста Аркадія Бабченко, де Пономаренко-Дітріх гучно засвітився в парі із Анатолієм Матіосом

Скріншот: сайт antikor.com.ua

Для Матіоса і його злочинного угрупування Пономаренко був цінним кадром, який брався за будь-яку, навіть найбруднішу роботу. Відповідно, проводивши свої журналістські розслідування я розворушив "гніздо шершнів-вбивць», за що в результаті став жертвою цих рейдерів, а Пономаренко головною дійовою особою фальсифікування справи. Оперуючи даними злочинної діяльності цього угруповання, колосальної кількості віджатого майна за допомогою фальсифікацій кримінальних справ – за що вони НАРАЗІ ЩЕ НЕ ЗА ГРАТАМИ, зараз мене дивує питання : «що це було за аматорство використовувати «торпедою» Пономаренка проти якого я вів розслідування?». На що вони надіялись?!...

Скоріш за все, в планах Матіоса і його товаришів було бажання тримати мене під вартою допоки не «відіжмуть» все що в мене є, вони просто не очікували що я матиму сили боротись, адже інших своїх жертв вони ламали одне за одним. Але якщо б не я – то все рівно, мої колеги-журналісти  рано чи пізно б розібрались у фальсифікації справи проти мене, зокрема в тому що «торпедою» - була зацікавлена особа – Пономаренко Дмитро Валерійович. Думаю, що у Матіоса і його колег стався банальний прорахунок…

Щодо нападу на мене Пономаренком Дмитром Валерійовичем:  10 вересня 2020 року, в одному із ресторанів м. Києва групою осіб чеченської зовнішності на чолі з Пономаренко Дмитром було здійснено напад на мене, журналіста Ігоря Мізраха. В цей час я перебував у даному закладі  виконуючи редакційне завдання – проводив інтерв’ю, збір даних для статті. Пономаренко В. та його банда вчинили злочини, що трактуються, як перешкоджання журналістській діяльності із нанесенням тілесних ушкоджень та погрози життєдіяльності.

Я два роки проводив журналістські розслідування і розкривав на своїх світлинах злочинну діяльність Пономаренко Дмитра Валерійовича та його ОЗУ, який під прикриттям військової прокуратури, а саме екс-керівника військовоі прокуратури Матіоса А.В., його заступника Філюка А.П. та інших правоохоронних структур здійснював свою злочинну діяльність, направлену на зруйнування державницького ладу в країні, незаконного позбавлення волі та свободи громадян, рекету та ряду інших серйозних злочинів! Моїми журналістськими розслідуваннями було викрито збитки державі на суму понад 130 млн. гривень, рекет, мародерство в зоні АТО, державницька зрада, сепаратизм з тероризмом, замовні вбивства та багато іншого. За розкриття злочинів я особисто також постраждав, але не зупинився і продовжував журналістські розслідування.

Як я уже зазначав в одній із своїх публікаційвсе таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано чи пізно стає на свої місця! - Так і в цій ситуації із Дмитром Пономаренко, який за скоєні злочини, зокрема проти мене – зараз знаходиться за гратами!!!

Ще раз повернусь до слів: «все таємне рано, чи пізно, стає явним! Все рано чи пізно стає на свої місця!» - так от, і Анатолій Матіос, Андрій Філюк,  Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко, Ольга Миргородська також отримають свою «винагороду».

До речі, мої колеги-журналісти уже знайшли явну схожість фальсифікації моєї справи із справою проти екс-Глави Харківської податкової Станіслава Денисюка!

Що ж вважатиму справою честі провести журналістське розслідування по так званих «вертолітних затриманнях», на яких Анатолій Матіос гучно піарився! Думаю буде гучно – все як полюбляють екс Військові прокурори на чолі із Матіосом!!!

Скріншот: сайт politica.com.ua

На сьогоднішній день мною проводиться журналістське по кожному із 15-ти «адвокатів із гастроному» та їхньому керманичу Матіосу. Вже скоро читачі детально зможуть в повній мірі розібратись як група екс військових прокурорів  з легкістю стала адвокатами, а головне – як цьому посприяв Суддя Конституційного суду(батько одного із екс прокурорів) Петро Філюк. Як збагачувались, в кого відібрали бізнес, майно, кого відправили на той світ - все це і багато іншого читайте у моїх наступних публікаціях.

Також в даний час мною розслідується ряд інших корупційних справ в органах влади, деталі яких стануть резонансними, а найголовніше будуть чинником затримання злочинців, що грабують та знищують народ України.     

Журналіст, громадський діяч,

політексперт, шеф-редактор

журналу «Персона.ТОП», юрист,

МІЗРАХ ІГОР АРКАДІЙОВИЧ

Теги: Ігор Мізрах, Анатолий Матиос, Матіос, Дмитро Пономаренко,Пономаренко, Агент Дітріх,Пономаренко Дмитро Валерійович,Андрій Філюк,судья Філюк,Сергій Долгополов, Дмитро Борзих, Віталій Опанасенко,Ольга Миргородська,НСЖУ ,напад на журналістів,Військова Прокуратура,адвокати із гастронома,ОЗУ,Матиос,Анатолий Матиос Википедия,Дмитрий Пономаренко Дитрих,Филюк,Андрей Филюк,Долгополов,Борзих,Борзых, Дмитрий Борзых , Виталий Опанасенко,Опанасенко, Миргородская,Ольга Миргородская,Денисюк,Станислав Денисюк,Аркадий Бабченко,Бабченко,НПУ ,МВС,Киев,Украина,НСЖУ
Автор: wikibazacom
Мої відео