Мізрах Ігор: «Що посіяв – те й пожнеш, а ще краще – не дзвони! Пан Андрій Філюк, «АСТАНОВИТЕСЬ», припиніть мене переслідувати і погрожувати мені!»

Мізрах Ігор: «Що посіяв – те й пожнеш, а ще краще – не дзвони! Пан Андрій Філюк, «АСТАНОВИТЕСЬ», припиніть мене переслідувати і погрожувати мені!»
33539 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ви вже давно не прокурор! Ваші методи підстав та провокацій вже не працюють без вашої посади! А Богу було угодно вас «відтягнути від корита», зупинити зухвалу злочинну діяльність, яку ви чинили, використовуючи посаду військового прокурора! Ви були злочинцем в погонах! І слава Богу ВАС там немає! Люди, проти яких ви фабрикували справи об’єднуються в єдину громаду і дуже скоро запитають Вас, хто ж Вам надавав таке право?!

Ви, як екс-військовий прокурор, ночами телефонуєте людям з невизначених номерів щодо мене і погрожуєте їм!   

Якого ти рятунку тут собі хотів?

Недобра в мужиків про вас іде помовка,

Щоб на свою біду тебе спасли вони.

І правда,— сам себе вини:

Що ти посіяв — те й пожни.

(уривок з байки І. Крилова «Вовк та Кіт»)

(повний текст у завершенні публікації)  

Ось уже більше місяця минуло з дня затримання злочинного угрупування, яке займалось вимаганням коштів, викраденням людей та вчиненням інших дій на користь зловмисників -  лідером якого є Дмитро Валерійович Пономаренко.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Для суспільства уже давно не таємниця, що Пономаренко Дмитро Валерійович тісно пов'язаний злочинно-трудовими відносинами із колишніми працівниками Військової прокуратури на чолі із Анатолієм Матіосом, а особливо із «правою рукою» Матіоса - начальником спеціального відділу ГВП Андрієм Філюком (син  Судді Конституційного суду – Петра Філюка). Також давно відомий широкий спектр використання «агента Дітріха», чим наразі активно і успішно займається Управління стратегічних розслідувань НПУ РОЗКРИВАЮЧИ КОЖЕН ДЕНЬ НОВІ ЗЛОЧИНИ ПОНОМАРЕНКО ДМИТРАвід ролі «торпеди» у фальсифікуванні справ – до можливої торгівлі зброєю із зони АТО/ООС, рейдерського захоплення майна, викрадення людей, погрози життю, позбавлення свобод громадян, перешкоджання журналістській діяльності, тощо...

Скріншот: сайт sxemy.com

Особливу роль  в моєму життя відіграли Пономаренко Дмитро (Дітріх) та Військова прокуратура, на чолі з Матіосом та Філюком Андрієм. Адже свого часу вони вирішили і успішно сфабрикували справу з надією збагатитись на меніТа ще при тому, а це в стилі Матіоса, добре пропіаритись. В результаті це їм не вдалось. І це підтверджується багатьма факторами в яких розбереться суд, надавши оцінку всім подіям! Неозброєним оком видно:

  1. справа явно «шита білими нитками»;
  2. «торпедою» був Пономаренко Дмитро (агент Філюка і Матіоса) – злочини якого я, як журналіст, розслідував і якого затримали разом із злочинним угрупуванням, організатором якого він був в кількості 25 чоловік;
  3. звільнення Матіоса, Філюка та їхніх поплічників з військової прокуратури; і т. д.      

Скріншот: сайт sxemy.com

І от зараз, уже все стає на свої місця : злочинець-торпеда Пономаренко за гратами, і зокрема, один із злочинів проти мене. Проте численні його колишні роботодавці, включно із екс-військовим прокурором Андрієм Філюком (батько якого є суддею Конституційного суду Петро Філюк може йому допомагати)  - всіма силами намагаються витягнути злочинця із СІЗО (ІТТ). Скоріш за все, Пономаренко Дмитро  знає  занадто багато про екс «ділків військових прокурорів», а вони в свою чергу, не хочуть, щоб той заговорив.

Паралельно, Андрій Філюк часто здійснює нічні обдзвони людей щодо мене особисто і осіб з мого оточення. Говорить багато нісенітностей та слів, які схожі на погрози. Що це за така манера дзвонити вночі людям?!... Напевне, пан Андрій й досі не усвідомлює, що у прокуратурі він уже не працює! Та й навіть, якщо б працював, то це не давало б йому права перешкоджати снам людей та ображати інших людей. Та й в кінці кінців, пан Філюк, можете дзвонити мені (ви ж знаєте мій телефон) і висказувати свої погрози! Я ж звик до них під час слідства і вашого незаконного відвідування СІЗО та ІТТ, що скоро стане предметом моїх журналістських розслідувань. На яких правах ви туди спокійно потрапляли, не будучи працівником правоохоронних органів...

Наскільки розумію, то пана Філюка тривожать мої публікації щодо нього, його колег та батька. Напрошується логічне питання: «Якщо людина не відчуває за собою провин, злочинів, тоді навіщо так реагує, тим більше дзвінками у нічний час?»...

Я ж в свою чергу дію прозоро, та спілкуюсь з суспільством через ЗМІ, зокрема розкриваючи протизаконні діяння колишніх військових прокурорів та інших корупціонерів. Розумію, що моя журналістська діяльність багатьом не подобається (маю на увазі «героїв» моїх розслідувань), але люди мають право знати правду, щоб боротись із злочинцями, навіть, якщо це їм не по душі, і навіть якщо це заставляє їх не спати ночами, здійснюючи сумнівні телефонні дзвінки…    

А на завершення текст байки Івана Крилова «Вовк і Кіт», яка обширно та якнайкраще характеризує ситуацію довкола Андрія Філюка.    

Вовк з лісу якось у село забіг,

Не в гості,— скрута в небораки.

Бач, шкіру він свою беріг:

За ним мисливці гнались, і псарі, й собаки.

У перші-ліпші він ворота заверта.

Та вже зарані

Ворота замкнуті й останні.

Враз бачить Вовк мій на паркані

Кота

І молить: — Васенько, скажи мені, мій друже.

Хто з мужиків тут добрий дуже,

Щоб приховать мене від лютих ворогів?

Чи чуєш ти собак і гук страшний рогів?

Це все за мною, ох!

— Проси мерщій Степана,

Мужик предобрий він, — навчає Вовка Кіт.

— Та обідрав у нього якось я барана.

— То спробуй, може, у Дем'яна?

— На мене злий уже він кілька літ:

У нього я украв козлятко.

— Біжи, он там живе Трохим.

— Що, до Трохима? Та боюсь я й стрітись з ним:

На мене він з весни сердитий за ягнятко!

— Погано ж як! А то сховає, може, Клим ?

— Ох, Васю, та зарізав в нього я телятко!

— Що ж, куме, на селі ти всім тут насолив,—

Промовив Кіт до Вовка,—

Якого ти рятунку тут собі хотів?

Недобра в мужиків про вас іде помовка,

Щоб на свою біду тебе спасли вони.

І правда,— сам себе вини:

Що ти посіяв — те й пожни.

P.S. Довго думав, але наприкінці дозволю собі висловити свої думки стосовно тих «відважних людей в погонах», ставлеників Матіоса і Філюка, хто ще залишився в правоохоронних органах і допомагають горе-адвокатам з «гастроному». Вони зараз точно розуміють, що про них іде мова. Припиніть мене переслідувати, відкривати сфабриковані проти мене справи. Це все добром не закінчиться!

Закон понад усе!

Держава Вам таких прав не надавала!

Журналіст, громадський діяч,

шеф-редактор журналу «Персона.ТОП»,

член СЖУ, юрист,

МІЗРАХ ІГОР АРКАДІЙОВИЧ

Теги: Пономаренко Дмитро Валерійович,ГВП,Петро Філюк, Андрій Філюк,судья Філюк, Агент Дітріх, Ігор Мізрах, Анатолий Матиос, Матіос,Військова Прокуратура,Пономаренко,Мизрах,Матиос,Филюк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео