Незадекларовані статки Рожкової оцінили у 25 мільйонів гривень (відео)

Незадекларовані статки Рожкової оцінили у 25 мільйонів гривень (відео)
23316 ПЕРЕГЛЯДІВ

Розкішні маєтки, столична нерухомість та годинники вартістю мільйон гривень – активи «правої руки» голови правління НБУ Катерини Рожкової вражають. Утім, скандальна мільйонерка у власних деклараціях демонструє далеко не все. Які багатства приховує чиновниця та чи причетні до їхньої появи російські банкіри та державна зрада? Дізнавайтесь із нашої рубрики «За парканом».

Село Мархалівка на Київщині – саме тут задекларувала будинок Катерина Рожкова. Його площа – 300 квадратів, а зведене обійстя на ділянці 15 соток.

«СтопКор» знайшов свідків, які стверджують, що маєток фінансистка продала ще восени 2019-го. І не за копійки, а за 100 тисяч доларів. Проте даних про прибуток від продажу будинку у декларації чиновниці за 2019 рік немає.

Ще одне житло, що належить Рожковій – столична квартира, на 12-му поверсі нової висотки. Її вартість – близько 150 тисяч доларів, однак жінка там не проживає. За словами консьєржки, в апартаментах мешкає син банкірки, а от донька – в Америці.

Сама ж пані Катерина живе на столичних Осокорках – у будинку на 120 кв. м на ділянці 9 соток, вартістю близько 4 млн грн. Утім, у деклараціях банківської леді за попередні роки цього будинку не знайти: вона задокументувала його лише цьогоріч, після серії гучних скандалів.

Обійстя на столичних Осокорках з'явилось у декларації Рожкової лише цьогоріч Фото: СтопКор

Крім того, Рожкова володіє садовим будинком та 12 сотками землі на Київщині вартістю близько 700 тисяч гривень та двома гаражами в столиці. Їздить жінка «Хондою» 2008 р.в., а також колекціонує коштовні годинники – їх у неї щонайменше п’ять загальною вартістю понад мільйон гривень.

На рахунках чиновниці – ще близько мільйона гривень, а на руках – 300 тисяч доларів готівкою. Загалом статки банкірки, за даними «СтопКору», складають не менше 25 мільйонів гривень. І все це – при зарплаті у 3,9 млн грн за рік.

Нагадаємо, Катерина Вікторівна – перша заступниця голови правління Нацбанку Якова Смолія. Її прізвище фігурує в низці корупційних та етичних скандалів. Чиновницю підозрюють у фінансових махінаціях та зв’язках з російськими олігархами. Рожкова – фігурантка кількох кримінальних проваджень, одне з яких стосується державної зради керівництва НБУ.

stopcor.org

Теги: декларація,статки,Рожкова,НБУ,Катерина Рожкова,Яков Смолій,Декларация,Декларации ,Екатерина Викторовна Рожкова,Екатерина Рожкова Википедия,Екатерина Рожкова НБУ,Нацбанк,Нацбанк Украины,Нацбанк України,Україна,Украина,Національний банк України,Національний банк ,Национальный банк,Национальный банк Украины,Смолій Яков,Глава Нацбанка Яков Смолий,Смолий,Яков Смолий ,Яков Смолий Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео