Володимир Ісаєнко: 11 квартир Максима Луцького або як «хитромудрими схемами» з НАУ було виведено майже 10 га землі

Володимир Ісаєнко: 11 квартир Максима Луцького або як «хитромудрими схемами» з НАУ було виведено майже 10 га землі
157356 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рейдери або, 11 квартир Максима Луцького

Вітаю вас, мої щирі друзі по ФБ і життю, мої віддані фоловери і невідомі інсайдери!

ви стали вагомою частиною мого життя,

ви разом зі мною вболіваєте за справу #НАУ #NAU,

підтримуєте її словами і ділами!
 
Мене вже перестали дивувати анонімні повідомлення з корисними порадами і цікавою інформацією (так-так, приходять не тільки погрози).
 
Скільки разів ви мене запитували, чому я не пишу про те, що зараз відбувається в Національному авіаційному університеті.
Розумієте, ... це зовсім нелегко наважитися писати ТАКІ речі про НАШ Університет,
Університет, імідж і рейтинг якого, ми разом відновлювали такими зусиллями...
 
Хотілося вірити, що Хтось Великий і Розумний припинить це свавілля і наругу над державним Університетом бо, це неминуче веде до руйнації перспективного закладу! І, ми ж з вами знаємо, скільки людей і скільки разів зверталися до представників різних органів влади!
 
Тому, коли наші студенти та інші небайдужі громадяни не хочуть і не мовчать, я також наважуся публічно прокоментувати деякі моменти.
 
Отже, Друзі, сьогодні ми зупинимося на землях і забудовах НАУ.
Адже саме вони, на моє глибоке переконання, і є найбільшим інтересом рейдерів.
 
Історично так склалося, що НАУ дістався великий шмат землі недалеко від центра Києва, на якому вільно розміщалися навчальні та господарські корпуси, гуртожитки, спортивний комплекс, стадіон, басейн, паркові зони...
У ті далекі часи, коли авіація розвивалася шаленими темпами, тодішні очільники цього закладу вищої освіти мислили на перспективу, глобально і масштабно.
 
Але, переломні 2000-ні винесли на поверхню ділків, ласих до державної власності.
Один з таких потрапив і в НАУ.
 
Так, це я про Максима Луцького.
 
Я не буду тут зупинятися на особливостях його біографії і професійного досвіду так, як інформації про це дуже багато в Інтернеті)
Але, скажу, що молодий чоловік одразу ж зайняв високу адміністративну посаду в НАУ.
 
Я також залишу опис «посадових досягнень» для самого Максима Георгійовича, а зосереджуся на його «особистих матеріальних здобутках» за час його роботи на посаді першого проректора НАУ.
 
Отож... Декларація
Як для доволі молодої людини, яка майже усе трудове життя працювала в сфері освіти, у пана Луцького вражаюча декларація!
 
У 2016 році, коли я звільнив М.Луцького, його декларація містила усі атрибути «успіху» - будинок 400 кв. м в Козині, апартаменти в Буковелі, земельну ділянку з будинком в Києві.
Перший проректор університету та колишній нардеп гордо задекларував і «маленькі втіхи справжнього чоловіка»- ювелірні вироби та годинники, біля мільйону у.о. готівки, мікроавтобус.
Пане Богдан Торохтій, Ви помилилися - мікроавтобус не у мене в декларації, а у М.Луцького! Спитаєте його, де взяв? Нам також цікаво буде дізнатися звідки у нього ТАКІ статки).
 
Та, найбільше вражає - 11 квартир у будинках, збудованих на землях НАУ!!!
 
Для «старожилів» НАУ тут немає таємниці - Максим Луцький віддавав і забудовував землі Університету!
 
Тут на фото один із Договорів на інвестування та будівництво житлового комплексу (від 15.11.2007р.), підписаний, як видно, в.о. ректора М.Куликом, хоча там і надруковане інше прізвище.
Цей Договір погоджений заступником Міністра освіти і науки М.Луцьким.
 
І, саме, цей Договір дав старт усім житловим забудовам земель НАУ!
Цим Договором спочатку передбачалося, що під забудову виділять 7500 кв.м (0,75 га), а 10% збудованої загальної житлової площі буде передано співробітникам Університету.
 
Методом підписання додаткових угод, площа забудови збільшилася до 9,98 га, нібито для реконструкції стадіону та спортивних майданчиків і для будівництва дитячого садка (додаткова угода до договору від 12.12.2007р.)
Причому, реконструкцію стадіону планувалося здійснити за рахунок НАУ, зменшивши частку Університету від загальної площі побудованих квартир на 3%, тобто з 10% до 7% (договір від 25.02.2013р.)
 
Подальші маніпуляції з підписанням договорів та угод призвели до того, що спершу стадіон і дитячий садок щезли з переліку цільового використання університетської земельної ділянки НЕВИЗНАЧЕНОГО розміру (договір від 20.02.2013 р. номер 130/25) , і там залишилося тільки будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом!
Для співробітників НАУ договором повернули частку у 10% «загальної площі квартир, перелік яких узгоджується протоколом розподілу за договірною ціною, яка в будь-якому випадку не може перевищувати собівартість будівництва одного квадратного метра загальної житлової площі». Або, простіше кажучи, квартири співробітникам продавалися за гроші і за «договірною» ціною. Цікаво, як і хто про це домовлявся
 
Далі, 25.02.2013 р. ректор М.Кулик підписує нову додаткову угоду, згідно якої Університету має дістатися уже тільки 6% загальної площі квартир!!!
Ще одна додаткова угода від 26.02.2013 р. фіксує площу забудови в розмірі 9,98 га та повертає формулу:
 
  • для будівництва житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом - 4,85 га;
  • для реконструкції стадіону та спортивних майданчиків - 4,38 га;
  • для будівництва дитячого садка - 0,75 га.
Але, 6% залишається
Так само, як і питання хто і коли буде реконструювати стадіон та спортивні майданчики
 
Врешті, 15.05.2015р. ректор М.Кулик підписав ще одну додаткову угоду, відповідно до якої НАУ отримав житлові приміщення загальною площею 850 кв.м у житловому комплексі Відрадний, 4а,
 
Коли я очолював НАУ, то категорично відмовився підписувати сумнівні документи щодо виконання інвестиційних зобов’язань за договорами (опис усіх обставин цієї справи напевно потребуватиме окремого посту+фотокопії договорів-угод, що я за необхідності можу зробити).
І, тільки на виконання рішень Господарського суду м. Києва було підписано акти приймання-передачі 32 житлових квартир за адресою: М.Донця 2-а та 17 житлових квартир за адресою: М.Донця 2-б.
Житлові приміщення обліковано за даними бухгалтерського обліку та поставлені на баланс Нау.
Тобто, на момент заходу рейдерів, ці квартири були у власності Університету.
 
Загалом, ось такими «хитромудрими схемами»:
  • З НАУ було виведено майже 10 га землі
  • Частка загальних площ побудованих квартир зменшилася з 10% до 6%
А, стадіон, спортмайданчики, садочок так і залишилися на папері
 
А, усі ми добре пам’ятаємо, що Першим в ці часи був Максим Луцький
 
Тож, нехай тепер не дивуються наші студенти, чому старі і нові члени команди М.Луцького так відкрито нахабно розпоряджаються державною власністю і землями!
 
«Міцні господарники» ретельно і надовго закладали «особистий інтерес» в усі сфери життєдіяльності Університету.
 
Вони ніколи і подумати не могли, що хтось може усунути іх з «ЇХНЬОГО» Університету!
 
Але,
МИ Є!!!
Усі, ті хто приходить в університет працювати, а не грабувати!
Усі, хто чесно там вчиться!
Усі, хто поважає себе і інших!
 
Тому, за словами геніальної Ліни Костенко:
«І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!»
 
P.S. У першому коментарі посилання на думку мешканця новобудов НАУ щодо дій «команди Луцького»

P.P.S. Інші «кейси» у моїх наступних постах

Володимир Ісаєнко

Теги: НАУ ,Володимир Ісаєнко ,Максим Луцький,земля, рейдерство

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео