«АДВОКАТИ З ГАСТРОНОМУ» - Матіоса і його поплічників перевірять щодо законності допуску до адвокатської професії

«АДВОКАТИ З ГАСТРОНОМУ» - Матіоса і його поплічників перевірять щодо законності допуску до адвокатської професії
153816 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як могли виноситись законні підозри і затримання по справам, якщо їх вели такі фіктивні адвокати і нечесні прокурори?...

Епопея з адвокатськими «корочками» екс військових прокурорів Матіоса і його поплічників Філюка, Долгополова, Борзих, Миргородської, Опанасенка, Мікуліна, Позняка, Оленського, Болдіна, Прозорського, Комарницького, Ватаги, Величка, Грабовського, Свитка та інших – продовжується. Практично із дня отримання, 15 травня 2020 року, статусу адвокатів цими особами в суспільстві не жарт розгорівся резонансний скандал. Особливо негативно таку звістку сприйняли адвокати, адже  за час своєї служби Матіос і його команда не раз демонстрували презирство до професії адвоката.

Вже скоро буде рік, як ця група осіб навряд що законно використовує адвокатські посвідчення. І попри те, що у ЗМІ часто пишуть про перевірки отримання статусу адвокатів - головні питання все ж залишаються Наприклад, як колишні прокурори змогли так швидко пройти іспити на отримання посвідчень не за місцем прописки і під час карантину? Або чому луцький офіс контори Матіоса знаходиться за адресою магазину матері одного з його колишніх підлеглих - Андрія Філюка? – того самого ГАСТРОНОМУ, який фігурує у численних журналістських розслідуваннях.

Скріншот: сайт vesti.ua

28 січня у НААУ відбулося чергове засідання робочої групи, до складу якої входять члени Ради адвокатів України та голови РАР.

Робоча група РАУ вивчає законність допуску до адвокатської професії ексголовного військового прокурора Анатолія Матіоса, а також групи працівників Головної військової прокуратури. Всі вони отримали свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю в один день у раді адвокатів Волинської області, що викликало суспільний резонанс і обурення в адвокатській спільноті.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Законність допуску до кваліфікаційних іспитів цих осіб розглядає ВКДКА за скаргами керівника робочої групи – заступника Голови НААУ, РАУ Олексія Кухаря.

Під час засідання було обговорено судові рішення, ухвалені за позовами військових прокурорів до КДКА Волинської області щодо порушень у процедурі складання ними кваліфікаційних іспитів. Фактично, програючи за цими позовами, колишні прокурори намагаються закріпити у судовому рішенні відсутність порушень у процедурі власного потрапляння до адвокатської професії. Як повідомив Олексій Кухар, ці позови будуть оскаржуватися до апеляційної інстанції.

Також йшлося про перевірку процесу допуску та проходження стажування цієї групи працівників ГВП та оцінку достовірності поданих ними документів особової справи. Нагадаємо, у травні 2020 року Голова НААУ Лідія Ізовітова створила робочу групу з перевірки процедури отримання права на зайняття адвокатською діяльністю ексголовним військовим прокурором Анатолієм Матіосом та його підлеглими.

Ідеться про низку рішень РАР, зокрема, Волинської області, якими видано Матіосу та іншим відповідні свідоцтва. Після цього до НААУ надійшли скарги щодо можливих порушень процедури допуску (в тому числі перевірки вимог щодо несумісності) та складання кваліфікаційного іспиту, оцінювання їхніх результатів, проходження стажування та видачі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю Матіосу і його колегам по Головній військовій прокуратурі.

То що : бути чи не бути - Матіосу і його поплічникам адвокатами ???  

Теги: Андрій Філюк, Анатолий Матиос, Матіос,адвокати із гастронома, Віталій Опанасенко, Дмитро Борзих, Ольга Миргородська, Сергій Долгополов,НААУ ,Рада адвокатів України,адвокат матіос

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео