«ПРОРОК» Матіос: «Зеленський…ЗА ВСЕ, що вже накоїв в Україні…». «Толік-тепловізор» залякує Президента Зеленського ДЕТЕКТОРОМ БРЕХНІ

«ПРОРОК» Матіос: «Зеленський…ЗА ВСЕ, що вже накоїв в Україні…». «Толік-тепловізор» залякує Президента Зеленського ДЕТЕКТОРОМ БРЕХНІ
160818 ПЕРЕГЛЯДІВ

З кожним днем соціально-політичне буття нашої держави стає все цікавішим. І чи не головними «героями» в ньому виступають зашкварені корупціонери минулих часів, які в надії знову дорватись до «золотого корита» атакують чинного Президента України Володимира Зеленського.

Так, колишній Головний військовий прокурор Анатолій Матіос у своєму Телеграм каналі вирішив стати «Вангою», пророком. «Толік-тепловізор» користуючись своїм «даром бачити все і вся» видав  «ПРОРОЦТВО» згідно, якого чинний Президент України Володимир Зеленський вже скоро буде проходити поліграф і  «ЗА ВСЕ, що вже накоїв в Україні».. ВІДПОВІСТЬ! (скоріш за все саме це мав на увазі Матіос).   

 

 

Матіос лякає Президента Зеленського  детектором брехні

Цікаво ж виходить Анатолій Матіос, за яким тягнеться довжелезний шлейф незаконних діянь за які він ще не відповів - практично звинувачує Гаранта у злочинах. Екс Головний військовий прокурор словами «ЗА ВСЕ , що вже накоїв в Україні ..Так буде.. скоро» практично повідомляє, що Зеленський злочинець. Серйозна заява чи не так?!... А ще недавно, цей уже «ЕКС» мало не випрошував собі місце у ЗЕ-команді…

Варто підкреслити, що такі заяви – це найперше зневага до Інституту Президента. А дальше, за Матіоса говорять його діяння!!!...

До речі, критика, яку важко можна назвати «здоровою критикою» від Матіоса в сторону Президента України давно вже стала систематичною. На проросійських телеканалах, де прописався Матіос чи не в кожному ефірі звинувачує Гаранта і  віце-президента Єрмака. (Екс Головний військовий прокурор Андрія Єрмака практично не називає по іншому – як віце-президент або керівник Президента).  А у своєму Телеграм каналі проводить опитування – «куди вже скоро втече Зеленський»

Володимире Олександровичу ! А можливо краще все ж було кудись прилаштувати Матіоса, а то він сьогодні й дня не може прожити без Вас… Якщо не вийшло із теплим кабінетом, то можливо у холодну камеру, де йому й і місце???  

Теги: Анатолій Матіос, Володимир Зеленський, Матіос,Толік-тепловізор,детектор брехні

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео