ВАЖЛИВО! МАЄМО ЗНАТИ, ЩО ОБИРАТИ! З «МЕДСНАБ 2020» НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД COVID-19 СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ!

ВАЖЛИВО! МАЄМО ЗНАТИ, ЩО ОБИРАТИ! З «МЕДСНАБ 2020» НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД COVID-19 СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ!
37586 ПЕРЕГЛЯДІВ

Навряд сьогодні вже потрібно комусь доводити, що COVID-19 – це страшна пошесть яка не жаліє як дорослих, так і дітей; як спортсменів, так і менеджерів; як лікарів, так і вчителів; як багатих, так і бідних…  Для COVID-19 – ми всі рівні! Правда, у порівнянні із початком 2020 року, коли цей вірус завітав у наші домівки – сьогодні ми вже більш адаптовані до нього. Ми менш зухвалі, більше проінформовані, та найголовніше – значно краще захищені від цього захворювання. 

Щодо ЗАХИЩЕНОСТІ , то тут потрібно віддати належне потужній УКРАЇНСЬКІЙ компанії «МЕДСНАБ 2020», яка чи не першою прийшла на допомогу українським громадянам у протистоянні із коронавірусною інфекцією. Коли багато чиновників та різноманітних діячів шукали можливості закупити захисні маски, костюми, рукавички за кордоном, при тому розраховуючи на біді збагатитись - компанія «МЕДСНАБ 2020» налагодила власне виробництво якісних засобів захисту за передовими світовими технологіями в Україні. А сьогодні компанія міцно стоїть на захисті життя і здоров’я наших громадян.         

Якщо ще рік тому, ми мало не боролись за те, щоб придбати хоча б якусь маску, то сьогодні ми вже оточені широкою ринковою пропозицією. Маски, костюми, рукавички продають уже чи не на кожному кроці, і ці товари вже не є чимось недосяжним. Та такий, широкий вибір, несе в собі приховані загрози. Часто заходячи в аптеку, магазин, заправку купуємо потрібні нам маски, рукавички, костюми, тощо – і навіть не замислюємось про якість та надійність куплених нами товарів захисту нашого життя і здоров’я. Ми думаємо, яка різниця що прикриває наше обличчя – головне, щоб охорона та персонал відвідуваного нами супермаркету, заправки, державної установи, і т. д. не ходили за нами із докорами «одіньте маску»… В результаті така наша байдужість у виборі засобів захисту призводить до неочікуваного захворювання. А потім ми думаємо : «як же так, маску, рукавиці я носив/ла… чому ж я захворів/ла?!»...

Відповідь доволі проста – засоби захисту, які ми часто купуємо – нас не захищають. А все тому, що на ринку присутній доволі широкий асортимент неліцензованої та виробленої десь у підвалах продукції. Також, українцям доволі часто підсувають засоби захисту вироблені в Китаю, більшість з яких явно не відповідає стандартам МОЗу. 

Що ж робити? Як вберегтись і купити надійні засоби захисту?   

Звісно, тут найперше – потрібно чітко знати виробника, який поставляє на український ринок надійні засоби захисту. Як кажуть – МАЄМО ЗНАТИ, ЩО ОБИРАТИ!!! Одним із таких, без перебільшення є УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ-ВИРОБНИК  «МЕДСНАБ 2020»ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НАЙЯКІСНІША ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ НАШОГО ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УБЕЗПЕЧАТЬ НАС ВІД НЕБАЖАНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ НА CОVID-19. 

Виробничі потужності знаходяться у місті Херсон, денна спроможність до виробництва – 300 тис. масок, 6 тис. костюмів біозахисту та іншої продукції. До того ж, відсоток браку дорівнює нулю, а це є надзвичайно важливим фактором. «МЕДСНАБ 2020» внесене в реєстр осіб відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів «in vitro» в обіг, що ведеться Державною службою України з лікарських засобів та контролю. При маркуванні компанія використовує «трилисник», що сповіщає покупців про те, що підприємство-виробник включене до реєстру, а товар маска – МЕДИЧНИЙ ВИРІБ!!!

Простими словами, продукція  «МЕДСНАБ 2020» - це якість, надійність та безпека нашого здоров’я, яка пройшла всі перевірки та сертифікації! Користуючись продукцією цієї компанії кожен з нас може бути впевнений у своїй захищеності!!!   

Наведемо кілька цікавих відео, щоб кожен зміг оцінити самостійно вироби «МЕДСНАБ 2020»

Комбінезон МЕДСНАБ 2020 не пропускає води та шкідливих речовин

Костюм біозахисту (комбінезон) (TYVEK) багаторазового використання захищає від бактерій, вірусів

МЕДСНАБ 2020 - якість та надійність продукції вражає

МЕДСНАБ 2020 - якісні захисні маски за найнижчими цінами 

А тепер напевне найцікавіше – цінова політика «МЕДСНАБ 2020»! (вказано не всю продукцію) 

Що ж, думаємо, багато кого продукція «МЕДСНАБ 2020» зацікавила! 

Для тих, хто бажає придбати якісні засоби захисту від компанії «МЕДСНАБ 2020» - надаємо контактний номер телефону:

  1. 095-812-40-57
  2. 067-631-92-31

«МЕДСНАБ 2020» запрошує до довгострокового співробітництва на вигідних умовах!

Теги: МЕДСНАБ 2020, COVID-19,захисні маски ,маски,МОЗ,медики,медицина,МЕДСНАБ ,Ковид, Коронавірус, коронавирус,Эпидемия коронавируса,Эпидемия,пандемия,пандемия коронавируса,Медицинские маски,медичні маски,защитные маски
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео