Володимир Ісаєнко: Камінчик за камінчиком, цеглинка до цеглинки разом ми будуємо Країну Закону і Справедливості!

Володимир Ісаєнко: Камінчик за камінчиком, цеглинка до цеглинки разом ми будуємо Країну Закону і Справедливості!
168016 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 27 січня 2021 року на своїй сторінці у Фейсбук Ректор Національного авіаційного університету (НАУ) Володимир Ісаєнко повідомив  хорошу новину: «ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Шевченківський районний суд міста Києва 27 січня 2021 року поновив мене на посаді Ректора НАУ та визнав незаконним і скасував наказ МОНУ про моє звільнення!!!!»

Однак, поки що Міністерство освіти та науки України на чолі із паном Шкарлетом ігнорує рішення Шевченківського суду від 27.01.2021 року про поновлення Володимира Ісаєнко на посаді Ректора НАУ. А це є прямим порушенням Законодавства України!

 

Та попри труднощі, Володимир Ісаєнко не здається, і сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук  повідомив, що уже звернувся до виконавчої служби із Заявою про примусове виконання законного рішення. 

 Також, пан Ісаєнко висловився із щирими словами подяки до всіх, хто його підтримує: 

 «Щиро дякуємо усій активній громадськості за підтримку та увагу до НАУ! Вдячні Усім - прогресивним громадським організаціям і рухам, незалежним медіа, народним депутатам, небайдужим громадянам, і вам моїм щирим супер-Друзям!!! Щодня нас стає все більше і більше!» - написав Ректор НАУ, Володимир Ісаєнко. 

«Камінчик за камінчиком, цеглинка до цеглинки разом ми будуємо Країну Закону і Справедливості! Крок за кроком, не зупиняючись, ми рухаємося до Нашої Перемоги!» - наголосив пан Ісаєнко у своєму дописі на сторінці Фейсбук! 

Що ж і ми, від імені редакції щиро вболіваємо за Володимира Ісаєнко, і бажаємо Йому якнайшвидше повернутись у стіни рідного  Національного авіаційного університету. 

Також, звертаємось до Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета щодо негайного, Законного  поновлення Володимира Ісаєнко на посаді Ректора НАУ. 

«Пане Шкарлет! Закон для всіх один, просимо і Вас його дотримуватись! Є рішення Суду – його потрібно виконувати! Дякуємо за розуміння» 

А також звертаємось до Президента України Володимира Олександровича Зеленського із закликом негайно втрутитись у ситуацію довкола НАУ та взяти її під особистий контроль.

«ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ! - ЗАХИСТІТЬ МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ!»

 

Теги: Володимир Ісаєнко ,Шевченківський районний суд ,Шевченківський районний суд міста Києва,МОН,НАУ ,Міністерство освіти та науки України ,Шкарлет,Національний авіаційний університет,Сергій Шкарлет, Президент Зеленський, Президент Украины, Президент України Володимир Зеленський

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео