Обладнання для знезараження повітря в медичних установах від Dental Group

Обладнання для знезараження повітря в медичних установах від Dental Group
140638 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рециркулятори ― це медичні прилади, які мають призначення знезаражувати повітря у будь-яких приміщеннях. Для всіх звично, що прилади для дезінфекції та асептики встановлюються в медичних закладах. Але ж у всьому цивілізованому світі де дбають про населення, знезаражувач повітря встановлюють у суспільних місцях, де може бути скупчення людей. А тим більш зараз, в часи світової пандемії, це питання є дуже актуальним.

Рециркулятор бактерицидний очищує повітря за допомогою ультрафіолетових променів. Через те, що цей прилад закритого типу, то випромінювання є цілком безпечним для людини, тому він може працювати в стаціонарному режимі. Корпус знезаражувача зроблено з металу або пластика, якій закриває лампи, та створює той самий бар'єр для променів, утримуючи їх світло всередині. Закритий тип приладу дає йому змогу працювати в приміщенні, де знаходяться люди, стільки часу, скільки потрібно. 

Де рекомендовано встановлення рециркулятора:

В розвинутих країнах рециркулятори давно використовуються як засіб боротьби з хворобами, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Також прилад здатен знищувати не тільки віруси, а й бактерії, грибки, алергени, та інші шкідливі та небезпечні для людини мікроорганізми. Тому рециркулятори встановлюються в таких місцях:

 • В медичних закладах. В операційних, маніпуляційних кабінетах та інфекційних відділеннях працюють прилади типу Aeroseptic високої категорії захисту. В медичних прийомних кабінетах, пологових будинках, стаціонарних відділеннях та поліклініках, де знаходяться хворі, рециркулятор повинен бути обов’язково.
 • Дитячі садочки та школи оснащуються приладами типу рециркулятор бактерицидний Аерекс-стандарт 30, захищаючи дітей від поширення інфекцій.
 • Салони краси, перукарні, тату-салони. Тут процес очищення та дезінфекції є питанням особистої безпеки.
 • Місця масових скупчень людей ― торгівельні центри, супермаркети, вокзали, аеропорти. 
 • Харчове виробництво потребує встановлення рециркуляторів не тільки в цехах, але й в складах готової продукції.
 • В державних установах, особливо якщо там ведеться прийом громадян.
 • У ветеринарних клініках, розплідниках тварин.
 • В закладах громадського харчування
 • В приватних оселях, якщо господарі піклуються про здоров’я своєї родини. 
 • В стоматологічних кабінетах та приватних медичних закладах.

Функції рециркулятора:

Рециркулятори за допомогою кулера втягують повітря, де на нього потрапляє ультрафіолетове світло. А потім відфільтрований повітряний потік повертається в приміщення. Таким чином, всі органічні та неорганічні сполуки, віруси, бактерії та алергени, окислюються на молекулярному рівні, роблячи повітряний простір безпечним для людей. Існує можливість купити рециркулятор різних конфігурацій та параметрів. 

Які бувають рециркулятори:

 • в металевому або пластиковому корпусі;
 • різної потужності УФ випромінювання;
 • стаціонарні настінні або переносні;
 • вбудовано 1 або більше ламп;
 • різних габаритів.

Щоб визначитись, який за потужністю прилад потрібен, треба знати квадратуру приміщення. Спеціалісти радять прирівнювати потужність лампи до тих параметрів, які вона може обслуговувати. Наприклад, рециркулятор ЗАВЕТ має дві лампи по 8 Вт, відповідно його рекомендовано встановлювати в кімнаті 16 кв².

Тож бережіть себе та своїх близьких, а для цього звертайтеся до інтернет магазину Dental Group, де є рециркулятори для очищення та знезараження повітря, а ще стоматологічне та медичне обладнання завжди в наявності.  

Рециркулятори ↓

Рециркулятор ЗАВЕТ↓

Dental Group↓

Медичне обладнання ↓

Теги: Обладнання для знезараження повітря,знезараження повітря,Рециркулятори ,рециркулятор ЗАВЕТ,Dental Group,медичне обладнання

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео