Звернення до МОЗ на забезпечення проведення перевірки та позбавлення ліцензії медичного закладу «Сіті Клініка»

Звернення до МОЗ на забезпечення проведення перевірки та позбавлення ліцензії медичного закладу «Сіті Клініка»
21251 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, наші читачі могли ознайомитись із великим горем, що спіткало сім’ю Шестопалових – 22 грудня 2020 року, в медичному закладі «Сіті Клініка», що за адресою м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А ЗАГИНУЛА опора сім’ї, любляча матір та кохана дружина -  Шестопалова Олена Володимирівна. Було їй всього 48 років.

Шестопалова Олена Володимирівна, 1972 року народження була пацієнткою медичного закладу «Сіті Клініка» протягом 3 років. Весь цей час лікарем жінки була Коханенко Світлана ОлександрівнаВ результаті дій та бездіяльності цього лікаря, а також її колег –  22 грудня Олена Шестопалова після планової операції, що відбулась днем раніше(21.12.2020) померла від тромбоемболії легенової артерії (закриття просвіту великих, середніх або малих гілок легеневої артерії тромбом, який утворюється найчастіше у великих венах нижніх кінцівок або тазу).

Коханенко Світлана Олександрівна – лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець

Під час операції крім видалення ендометріоїдних кіст (планово-узгоджено) пацієнтці була проведена двостороння тубектомія, в народі - видалення маткових труб, а ці дії НЕ були узгоджені ані з пацієнткою, ані з родичами.

Крім того, коли наступного дня в Олени Шестопалової погіршились життєві показники, і потрібно було надати невідкладну реанімаційну допомогу – у медичному закладі «Сіті Клініка», як виявилось – ВІДСУТНЄ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ І ЛІКАРІ-РЕАНІМАТОЛОГИ!

Детальніше про цю трагедію можна прочитати в публікації «Вбивці у білих халатах «Сіті Клініки» - халатність лікарів Коханенко, Гринди, Ірзи та Головань призвело до смерті 48 річної пацієнтки із столиці?

Варто підкреслити, що лікарі цього медичного і по сьогоднішній день навіть НЕ виразили елементарних слів співчуття родині загиблої Олени Шестопалової. Зокрема про це у своєму зворушливому листі до матері, зазначила дочка - Катерина Шестопалова.

Попри значний резонанс, що спричинила ця трагедія - медичний заклад  «Сіті Клініка» й надалі спокійно проводить свою діяльність. Вузькі коридори, відсутність ліфтів, РЕАНІМАЦІЙНОГО ВІДДІЛЕННЯ та ЛІКАРІВ-РЕАНІМАТОЛОГІВ і навіть ТРАГІЧНА СМЕРТЬ пацієнтки - для них не являється чимось надзвичайним, кричущим, таким, що потрібно виправляти.

На запит сім’ї загиблої Олени Володимирівни Шестопалової публікуємо звернення до Міністерства охорони здоров’я України з метою провести перевірку медичного закладу «Сіті Клініка» та позбавлення ліцензії, щодо медичної діяльності.   

Шановний пане Міністр, Максим Володимирович Степанов! Звертаємось до Вас із заявою-проханням провести перевірку медичного закладу «Сіті Клініка», адреса проведення діяльності - м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А; юридична назва ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕД-ГРУП"(Код ЄДРПОУ 41024777), юридична адреса місто Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 3, офіс 174, директор Головань Юлія Миколаївна. Та просимо, згідно чинного Законодавства та виявлених в ході перевірки невідповідностей до проведення медичної діяльності – позбавити «Сіті Клініка» ліцензії. Вважаємо, що даний заклад не відповідає критерієм проведення медичної діяльності, і побоюємось, що в подальшому у стінах цього медичного закладу можуть статись аналогічні чи схожі трагічні події, які стались із нашою матір’ю, дружиною – Оленою Володимирівною Шестопаловою. Просимо дане звернення вважати офіційним.

Сім’я загиблої в стінах «Сіті Клініка»

Олени Володимирівни Шестопалової   


Зв’язатись із дочкою Катериною можна за допомогою сторінки у Фейсбук

Всім хто постраждав від діяльності медичного закладу «Сіті Клініка» прохання писати нам на електронну пошту - politica.chat@gmail.com

politica.com.ua

Теги: МОЗ ,Сіті Клініка,Коханенко Світлана Олександрівна,Катерина Шестопалова,Вбивці у білих халатах ,халатність лікарів Коханенко, Гринди, Ірзи ,м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А ,Шестопалова Олена Володимирівна,Коханенко Светлана Александровна,тромбоемболія легенової артерії,лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець,видалення ендометріоїдних кіст ,двостороння тубектомія,Головань Юлія Миколаївна - Лікар ендокринолог,-Гринда Ігор Євгенович - хірург-гінеколог,-Ірза Сергій Васильович ,Ирза Сергей Васильевич,Сити Клиника,Головань Юлия Николаевна,Грында Игорь Евгеньевич
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео