Фиктивное приобретение угольной продукции нанесло 170 миллионов убытков госучреждениям

Фиктивное приобретение угольной продукции нанесло 170 миллионов убытков госучреждениям
25408 ПЕРЕГЛЯДІВ
Налоговики Донецкой области установили факты нанесения ущерба государственным учреждениям в течение 2019-2020 годов на сумму 170 млн гривен. Об этом сообщило Главное управление ГНС в Донецкой области.
 
"Донецкие налоговики продолжают целенаправленную работу по выявлению и разрушению схем рискового налогового кредита", - говорится в сообщении.
 
В ходе аналитического исследования специалистами налоговой Донетчины были установлены факты перечисления средств государственными учреждениями на ряд предприятий, имеющих признаки фиктивности, за якобы полученную угольную продукцию, происхождение которой не установлено по цепи поставки, с целью обналичивания и легализации государственных средств.
Как прокомментировала «ОстроВу» и.о. начальника Главного управления ГНС в Донецкой области Ирина Долозина, путем оформления операций по фиктивному приобретение угля было легализовано государственных средств на сумму 170 млн гривен.
 
Материалы переданы для принятия решения в пределах Уголовного процессуального кодекса Украины в Главное управление СБУ в Донецкой и Луганской областях, в Единый реестр досудебных расследований внесено уголовное производство по признакам уголовных преступлений, предусмотренных ч.3 ст.212 Уголовного кодекса Украины. В настоящее время проводится досудебное расследование.
 
Также Ирина Долозина отметила, что, выбрав европейский вектор развития, наша страна стремится выстроить модель цивилизованной сознательной экономики. Поэтому налоговая Донетчины сместила акценты в своей работе - в частности, сведено к минимуму общение с добросовестными налогоплательщиками, но выбор объектов для проверки стал более придирчивым и скрупулезно.
 
По словам Ирины Долозиной, основное внимание сосредоточено на отработке информации о правонарушениях, которые приводят к значительным потерям бюджета. И это уже дало свои результаты - с начала 2021 года налоговой Донецкой области выявлено 26 уголовных нарушений с общей суммой установленных убытков, причиненных государству в размере 3,1 миллиарда гривен.
 
Как ранее сообщалось, в Донецкой области импортеры легализовали более полумиллиарда гривен при двойной продаже автомобилей.
Теги: Ирина Долозина,НДС,Долозина,ДПС Долозина
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео