Майстер класи від ЦБТ - відгуки клієнтів

Майстер класи від ЦБТ - відгуки клієнтів
63472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Центр біржових технологій - консультаційно-інформаційна компанія, що надає послуги навчання в області фінансових ринків і безумовний лідер цього сегменту в Україні. ЦБТ розробив кращий конкурентний продукт - курс CBT Belastium, який щорічно проходять сотні людей, які бажають розібратися в закономірностях існування фінансового ринку і стати трейдером. Безліч позитивних відгуків, залишених учнями ЦБТ, говорить про те, що компанію цінують перш за все за якість послуг і за супровід своїх учнів на всіх етапах їх навчання і після його закінчення.

Навчання в ЦБТ

Центр біржових технологій має освітні продукти, націлені на людей з різним рівнем фінансової підготовки. Щотижня компанія проводить вебінари, які можуть відвідати всі бажаючі для підвищення рівня власної фінансової грамотності. Вони не вимагають спеціальних економічних і фінансових знань, тому, виходячи з відгуків учасників, так популярні серед українців.

Навчальний курс ЦБТ Беластіум створений для тих, хто бажає системно зануритися в тему. Клієнти ЦБТ можуть вибирати VIP CBT Belastium (індивідуальне навчання) або CBT Belastium (групові заняття). Навчання на курсі можна почати з нуля і всього за 10 занять освоїти необхідний обсяг знань про фінансовий ринок, принципи його функціонування, закономірності та ключових поняттях.

Для випускників курсу регулярно проводяться майстер-класи на більш профільні та складні теми.

Клуб трейдерів і інвесторів Центру біржових технологій

Однією з особливостей ЦБТ є його клієнто-орієнтованість. Компанія пропонує своїм учням постійну інформаційну підтримку.На YouTube-каналі ЦБТ регулярно виходять глибинні огляди ринку, думки експертів щодо ключових подій дня, прогнози по різних фінансових активів.

Для обміну досвідом і поглиблення в профільні теми в компанії існує Клуб трейдерів і інвесторів - професійне ком'юніті випускників ЦБТ і діючих інвесторів. Для них регулярно проходять лекції, майстер-класи та цілі курси, в рамках яких вже більш глибинно розбираються теми вибору акцій в інвестиційний портфель, самостійного відстеження руху цін на ринку, управління капіталом, формування пасивного доходу та інші.

Подібні події відбуваються у нас в компанії регулярно. Це відкриті заходи, на яких ми розглядаємо найгарячіші теми, нові ідеї і свіжі віяння. Часто запрошуємо в якості спікерів гостей - трейдерів і бізнесменів, які діляться своїм досвідом і розповідають про всі підводні камені своїх видів бізнесу. Зараз зустрічі проходять в режимі онлайн. Підключитися може кожен бажаючий - задати питання, вступити в обговорення. Перш за все - це живе спілкування без формальностей і заборон», - говорить аналітик ЦБТ Максим Орищак.

«Мені дуже подобається працювати з цифрами. Я пішов в економічний університет для того, щоб почати власну справу без жодних проблем. Робота на фінансових ринках - це власна справа без всяких реєстрацій і всього іншого. Головне – це збагнути систему, що начебто непогано виходить. Було дуже зрозуміло, комфортно, дуже доступно пояснювалося, ніяких питань - все дуже здорово, навчання в ЦБТ мені сподобалося», - ділиться відгуком про навчання в Центрі біржових технологій Дмитро.

«Я почала своє навчання в Центрі біржових технологій з травня минулого року. Мені дуже сподобалося, і я продовжила навчання далі. Хочу ще співпрацювати і навчатися, тому що завжди є чому повчиться і це дуже цікаво і захоплює. Буду рекомендувати, звичайно, своїм друзям і знайомим», - залишає відгук про курс і майстер-клас від ЦБТ Лілія.

Теги: ЦБТ,CBT Belastium,Центр біржових технологій,трейдер

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео