ВАЖЛИВО! ЄВГЕНІЙ ПАНКРАТОВ – МУЗИКАНТ, ЛЮБЛЯЧИЙ БАТЬКО ТА ЧОЛОВІК ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ

ВАЖЛИВО! ЄВГЕНІЙ ПАНКРАТОВ – МУЗИКАНТ, ЛЮБЛЯЧИЙ БАТЬКО ТА ЧОЛОВІК ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ
55584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рак 4 ступеня з метастазами у лімфовузли. Хмельницький гітарист Євгеній Панкратов бореться із важкою недугою. Лікування, яке йому пропонують в Україні, обіцяє 2-3 роки життя. Відтак, схиляється до західних технологій, які дають серйозні прогнози на одужання. Однак це лікування обійдеться значно дорожче. Одна ін’єкція коштує 4 тисячі доларів. А таких треба 4 упродовж двох місяців. І затим — впродовж року — ще 4 комплекси. Грошей родини на це лікування не вистачить. Відтак, просять про допомогу небайдужих.

Чоловіку 49 років. З 2011-го він бореться із страшною недугою – раком. Десять років тому йому вдалося сповільнити розповсюдження хвороби, та вона повернулася. Нині чоловік потребує дороговартісного лікування.

Євгеній Панкратов – люблячий чоловік, батько та талановитий музикант. Десять років тому у нього почалися проблеми зі здоров’ям. Тоді чоловік згодився на оперативне втручання і кілька років прожив у стані ремісії.

Поки тривала ремісія, чоловік продовжував жити та будувати плани на майбутнє.У цей період у нього народилася донька – Єлизавета. Нині дівчинці п’ять років. Вона весела, мила і багато мріє.

Та хвороба повернулася і прогресує. Зараз чоловікові встановили невтішний діагноз – уратеріальний рак четвертого ступеня. В Україні його поки не лікують, або пропонують малоефективну терапію.

Саме стільки років життя прогнозують українські лікарі. Дещо іншу думку мають закордоні колеги. Вони опираються на новітні підходи до лікування.

Одна доза прописаного препарату коштує чотири тисячі доларів. Впродовж двох місяців потрібно буде ще чотири. Потім – ще кілька комплексів протягом року. Тобто за підрахунками – 70 тисяч доларів на рік. Таких грошей в родині немає. Тому сім’я Панкратових просить Вашої допомоги.

Кошти можна перерахувати на банківську картку:

Розрахунковий рахунок у ПриватБанку на ім’я Панкратова Євгенія Євгеновича

4149 4993 4471 2664

телефон дружини Наталії  (097) 749-76-59

Теги: Євгеній Панкратов,гітарист Євгеній Панкратов,ДОПОМОГА,благодійність

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео