Шахрайський шлях Тація: від «фунта над фунтами» до заступника директора Департаменту КМДА

Шахрайський шлях Тація: від «фунта над фунтами» до заступника директора Департаменту КМДА
9647 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми живемо в страшні та ганебні часи, коли в нашій багатій, європейській державі єдине, що стало усталеним, – це колообіг аферистів у владі. Ми женемо їх в двері, вони лізуть у вікно!

Так, шахраї нахабної банди Черновецького, що колись до клаптика обібрали столицю, один за одним повертаються - замість реальних строків з конфіскацією вони отримали тепленькі посадові крісла та, з ще більшим ентузіазмом, продовжуютькрасти.

Одним з такихзухвальців є Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій, який в 2007-2010 роках приймав безпосередню участь у «космічних» схемах щодо розбазарювання 3,5 тис га київської землі. Тоді він був «фунтом над фунтами» - опікувався добором невибагливих осіб,що за копійки надавали свої персональні данні для фіктивного відведення ділянок, складав списки, готував документи для проходження сесій.

Працював Тацій на фактичне знищення держмайна без сну та відпочинку, а за відданість цій злочинній справі отримував шалені гроші та нерухомість.

В грудні 2008 року Юрій Тацій та його дружина стали щасливими власниками 20 соток у лісі Святошинського району столиці на вул. Михайла Чалого. Одним рішенням Київради частина лісових земель у кварталі N 117 виділу 1 Київського лісництва комунального підприємства "Святошинське лісопаркове господарство" була відведена до земель запасу житлової та громадської забудови з виключенням її з категорії земель лісового фонду та передана у приватну власність подружжя.

Наразі там височіє елітний маєток тепер вже Заступника директора Департаменту містобудування та архітектури площею 249,5 кв. м. Приватна охорона, відеоспостереження, обслуговуючий персонал, престижні авто - все вказує на шалені статки господарів. Питання звідки ж такі надприбутки у держслужбовця – риторичне…

Слід зазначити, що родина Таціїв – єдина, кого, за дивною випадковістю, не зачепили слідство, суди та обтяження, адже більш ніж по десяти іншим ділянкам "Святошинського лісопаркового господарства", що були оформлені на підставних осіб в той самий свавільний спосіб, рішення сесії були скасовані.

Але і це не все…

Юрій Тацій продовжує завдавати шкоду державі, умисно ухиляючись від сплати податків. Свій розкішний палац чиновник декларує як «недобуд», бо нерухомість, не зареєстрована в установленому законом порядку або ж не здана в експлуатацію, не оподатковується. Разом з тим, .за діючим Податковим кодексом власники будинків площею понад 120 кв. м. і квартир – понад 60, або ж особи, які володіють і квартирою, і будинком, загальна площа яких перевищує 180 квадратів, повинні сплачувати за кожен понаднормовий метр.

Повинні, але де Тацій, а де законність! Він крав тоді, краде зараз і буде красти й надалі, якщо реальні «посадки» так і не почнуться.

Нагадаємо, що громадські активісти та ЗМІ називають Тація «махровим корупціонером», звинувачуючи його в потуранні незаконнимбудівництвамв Києві за «відкати», зокрема лобіюванні інтересів «наглядача» Комарницького, власника “Інтергал Буду” Володимира Зубика та екс-голови Київської ДАБІ Сергія Кучера.

vse.media

Теги: Сергій Кучер,Володимир Зубик,Інтергал Буд,Юрій Тацій,Тацій корупція,Ірина Тацій,Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій,Департамент містобудування та архітектури КМДА

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео