Юрій Тацій: «брудні» гроші на відпустку «по-багатому»

Юрій Тацій: «брудні» гроші на відпустку «по-багатому»
8418 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не встиг вщухнути скандал навколо подорожі Голови КСУ до ОАЕ, як в мережі з’явились не менш вражаючі світлини інших посадовців-відпочивальників, які «можуть собі дозволити»…

Так, дружина Заступника директора Департаменту  будівництва та архітектури КМДА Юрія Тація оприлюднила на своїй сторінці facebook фото родинного відпочинку в одному з найбагатших міст світу - Дубаї.

За наявною інформацією, сім’я  провела новорічну відпустку в найдорожчому готелі  узбережжя Перської затоки - Burj Al Arab Jumeirah 5*, добова вартість проживання в якому сягає близько 10 тисяч доларів.

Зрозуміло, що офіційні доходи держслужбовця і його дружини-перукарки аж ніяк не відповідають їхнім витратам на розкішне життя з відвідинами престижних курортів: Сейшельських та Канарських островів, Греції, Арабських Еміратів, Філіппін та ін.

Відповідно до декларації Тація, його річної заробітної плати може вистачити щонайбільше на дві доби перебування у фешенебельних апартаментах. Тож, за чий рахунок «бенкет»?!

Як зазначають активісти ГО «Стоп свавіллю», «директор Департаменту містобудування Свистунов разом з заступниками Тацієм і Яструбенко роками очолюють корупцію у цьому органі, за чималі «відкати» покриваючи незаконні будівництва столиці».


Скріншот

Участь Тація у корупційних схемах підтверджується і розслідуванням журналістів «Наші гроші», які встановили причетність чиновника до незаконного заволодіння земельними ділянками в лісі під Києвом біля села Катеринівка. Ділянки, отримані Тацієм та його родиною, стояли незабудовані 8 років. Однак за кілька днів після призначення на посаду в.о. головного архітектора Тацій почав будуватися.

Окрім того, як зазначає Bihus.Info, разом з Олександром Костюком - помічником одіозного Столара, якого називають тіньовим мером Києва, Тацій володів фірмою ТОВ “Будмегасервіс”. За кілька місяців до того, як останній став співвласником і керівником фірми, вона отримала в користування 0, 91 га на Гостомельській площі у Києві. Це був майже гектар дороги на виїзді з міста в районі Академмістечка. Дорозі змінили цільове призначення, і передали фірмі Тація для будівництва торгово-офісного центру.


Скріншот

Активісти неодноразово збиралися під стінами будівлі КМДА з вимогою до Кличка звільнити Тація з займаної посади, але схоже,  Тацій –  «курка, що несе золоті яйця».


Скріншот

Теги: Юрій Тацій,Тацій,Ірина Тацій,Тацій Ірина Олександрівна,Голова КСУ,КСУ,ОАЕ,Заступник директора Департаменту будівництва та архітектури КМДА Юрій Тацій,КМДА ,Дубаї,Burj Al Arab Jumeirah 5*,Греція, Арабські Емірати, Філіппіни,ГО «Стоп свавіллю»,Стоп свавіллю,Свистунов,Яструбенко ,ТОВ “Будмегасервіс”,Будмегасервіс,Київ,Киев,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео