Юрій Тацій - ще один фігурант у гучній справі «Укрбуду»

Юрій Тацій - ще один фігурант у гучній справі «Укрбуду»
2099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стає дуже гаряче: Микитась топить «будівельну мафію», даючи покази проти тих, кому давав хабарі, хто сприяв йому у порушенні Закону.

Лунають відомі прізвища…

У рамках співробітництва зі слідством, екс-керівник «Укрбуду» Максим Микитась та дві його поплічниці - Олена Солома та Аліса Гринчук, дали свідчення, які викривають в корупції колишнє командування Нацгвардії, заступника голови Офісу президента Олега Татарова та ряд інших відомих осіб, серед яких і прізвище Заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація.Про це повідомив начальник відділу САП Роман Симків, який власне і забезпечив підписання угоди Микитася зі слідством по справі незаконного будівництва та «квартирних схем» «Укрбуду».

Відомо, що Тацій фігурує у матеріалах як виконавець замовлень на видачу умов і обмежень під низку незаконних забудов «Укрбуд Девелопмент», що підтверджується наданими Микитасем доказами щодо майнової «винагороди» чиновника. За словами Симківа, за видачу містобудівних з грубими порушеннями Тацій отримав нерухомість та готівкові кошти на загальну суму близько мільйона доларів, був задіяний в десятках злочинних схем і є токсичною ланкою столичної «будівельної мафії».

Слід зазначити, що Юрій Тацій вже неодноразово ставав фігурантом гучних корупційних скандалів, результати розслідування яких мерія приховує від громадськості.

Так, наприклад, телепрограма «Наші гроші» повідомляла про будівництво родиною Тація маєтку в с. Катеринівка під Києвом на ділянках, що раніше були лісовим фондом іналежали місцевому лісгоспу. Проте в один день лісництво відмовилося від лісу, йому змінили цільове призначення і шматками віддали через Київраду родині Юрія Тація. Профільне антикорупційне управління за даним фактом, начебто, ініціювало перевірку, але…віз і нині там – у посадовому кріслі.

Скріншот: сайт nashigroshi.org

Наразі, САП обіцяє вжити заходи і готує підозри, але, як відомо, в ситуацію втручаються «згори».

За повідомленням НАБУ, «увечері 1 грудня 2020 Генеральний прокурор таємно, не повідомляючи самих процесуальних керівників, без вивчення матеріалів кримінального провадження, за відсутності будь-яких правових підстав, тобто всупереч вимогам КПК України, змінила процесуальних керівників в кримінальному провадженні. Як результат, детективи НАБУ і прокурори САП не змогли в передбачені законом терміни здійснити заплановані слідчі і процесуальні дії, а саме - повідомити про підозру ще одному ймовірному учаснику зазначеного злочину».

Скріншот: censor.net

Сам Микитась свої свідчення назвав «локдауном корупції», зазначивши, що «відповідатимуть усі, хто пустив «Укрбуд» під укіс». Колишній керівник Національної гвардії України Юрій Аллеров, заступник голови ОП Олег Татаров, заступник директора Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Костянтин Дубоніс, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій…

Далі буде!


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Автор: Андрій Бубка

Теги: Юрій Тацій,Укрбуд,Максим Микитась,Микитась ,КМДА,Юрій Аллеров,Олег Татаров,Олена Солома,Аліса Гринчук

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео