«В УДАРІ»: 56 тисяч євро - Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в місті Києві разом із колегами-правоохоронцями викрили злочинну групу, що «спеціалізувалася» на вимаганні неіснуючих боргів

«В УДАРІ»: 56 тисяч євро - Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в місті Києві разом із колегами-правоохоронцями викрили злочинну групу, що «спеціалізувалася» на вимаганні неіснуючих боргів
9131 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як говориться – «в ударі»… в ударі по злочинності. Саме ці слова є тотожними до оперативників Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в місті Києві, які провели свою чергову, блискучу спецоперацію. Цього разу Оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві Нацполіції, слідчі поліції Києва за процесуального керівництва Київської міської прокуратури та силової підтримки роти поліції особливого призначення – завдали нищівного удару по знищенню злочинної групу, що «спеціалізувалася» на вимаганні неіснуючих боргів. До складу групи входили кияни віком від 45-ти до 54-х років.

Щодо затриманої злочинної групи, то варто зазначити: бандити діяли надзвичайно цинічно – вимагали неіснуючі борги погрожуючи вбивством своєї жертви. Та на щастя оперативники Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в місті Києві разом із колегами-правоохоронцями затримавши це злочинне угруповання врятували далеко не одну людину, а присікли й майбутні можливі злочини цієї банди. Адже всі прекрасно розуміють, що якби плани злочинців успішно реалізувались – то кількість їхніх жертв тільки б зростала.

Члени злочинної групи вимагали з мешканця столиці погашення неіснуючого боргу у розмірі 56 тисяч євро. Для отримання цих коштів фігуранти здійснювали моральний тиск на потерпілого та навіть погрожували вбивством. 

У понеділок, 8 лютого, одного зі зловмисників поліцейські затримали під час одержання 4 000 доларів США та 5 000 євро - частини погашення «боргу». 

Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Після проведення необхідних слідчих та процесуальних заходів буде надана правова оцінка іншим учасникам злочинної групи.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна. 

Доречно буде нагадати про ще одне, не менш гучне затримання, яке відбулось наприкінці 2020 року оперативниками Управління стратегічних розслідувань Нацполіції в місті Києві разом із колегами-правоохоронцями. Мова йде про викриття членів етнічної транснаціональної злочинної організації. Лідер та учасники організації, діючи під «дахом» російських «ворів в законі», «спеціалізувалися» на вимаганні коштів та викраденні людей. Загалом за результатами проведення трьох етапів поліцейської спецоперації затримано лідера та дев’ять учасників, ще двох - оголошено у розшук.  Затримані обґрунтовано підозрюються у скоєнні кількох фактів вимагання коштів та викрадення людей із метою викупу або вчинення певних дій на користь зловмисників чи інших осіб. Суми, які вимагали, коливалися від 20 000 гривень до 800 000 доларів США. 

Детальніше читайте перейшовши натиснувши на фото-скрін ↓ із сайту Департаменту стратегічних розслідуваньи Національної поліції України 

Теги: Управління стратегічних розслідувань Нацполіції,вимагання ,злочинна група, Нацполіція,новини київа

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео