Онлайн сервіс Profiman - це швидкість, зручність та прозорість в пошуку виконання послуг

Онлайн сервіс Profiman - це  швидкість, зручність та прозорість в пошуку виконання послуг
8533 ПЕРЕГЛЯДІВ

Онлайн сервіс Profiman дозволяє шукати приватних спеціалістів, які допомагають вирішувати побутові та бізнес задачі. На цьому майданчику ви зможете розмістити своє резюме фахівця, або знайти того, хто виконає для вас складну роботу. Тож якщо ви в пошуках підробітку або додаткового заробітку, то ця платформа для вас. 

Над проектом Profiman працює досвідчена та амбіційна команда. Всі ми - різні. Кожен з нас займається своєю роботою. Ми виросли в різних містах і в різний час, але всі стикалися з однією і тією ж проблемою - жахливим сервісом в сфері послуг. Нас всіх об'єднує бажання виправити цю ситуацію. Щоб пошук потрібного фахівця займав всього кілька хвилин. Щоб недобросовісні фахівці не залишалися безкарними. Щоб замовники ніколи "не забували" заплатити за якісно виконану роботу.

Наша мета:

Ми допомагаємо вирішити будь-яке завдання і звільнити вам час для сім'ї або друзів. Бажаємо надати роботу компетентним і відповідальним фахівцям. Приєднуйтесь до нас! Тепер шукати роботу і працівників можна ефективніше і зручніше.

Наші дизайнери і фахівці з інтерфейсів постійно працюють над поліпшенням сайту, роблячи пошук вакансій і резюме ще простішим. А програмісти вдосконалюють функціональну частину, додаючи нові можливості, які допомагають знайти гідну роботу, і нових професіоналів.

Ми пропонуємо зручний пошук виконавця. Фахівці всіх сфер діяльності знаходяться в одному місці. Можливий швидкий зв'язок з фахівцем, для вирішення термінових проблем відразу по телефону.

Що можна робити на Profiman?

Зручна фільтрація фахівців, дає можливість максимально швидко знайти потрібного спеціаліста.

Після реєстрації ви будете отримувати повідомлення про статус замовлень, а також повідомлення про отримання нових завдань. Після виконання завдання, кожен користувач залишає оцінку і відгук про виконану роботу, тому вибираючи фахівця ви можете наочно побачити рівень його компетенції.

Достатньо декількох хвилин, щоб відшукати відповідь на свою проблему. Ви можете запитувати у фахівців їх досвід роботи та можливості. Більшість інформації ви побачите в підпису під виконавцем. Тут ви отримаєте корисні поради, щодо роботи. 

В результаті моніторингу спеціалістів ви знайдете найкращого виконавця для своєї роботи. А самі фахівці зможуть найбільш точно визначитися зі своєю спеціалізацією. Робота на сайті допоможе підвищити свій рівень кваліфікації. 

Тепер, працювати в Україні ще більш доступно. Робота стала більш різноманітною, більш перспективною. Будуємо наше майбутнє разом. Успіхів вам!

Теги: Profiman ,Онлайн сервіс Profiman,послуги

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео