Екс-Головний військовий прокурор Матіос за хабар судді хоче повернутись у Генеральну прокуратуру?

Екс-Головний військовий прокурор Матіос за хабар судді хоче повернутись у Генеральну прокуратуру?
8924 ПЕРЕГЛЯДІВ

9 лютого Телеграм канал «Карточный Офис» повідомив, що колишній Головний військовий прокурор Анатолій Матіос не полишає надії повернутись у Генеральну прокуратуру України. За даними телеграм каналу «адвокат із гастроному» активно шукає суддю, який би за хабар погодився винести рішення на користь Матіоса по відновленню на посаду в Офісі Генерального прокурора України. Також у повідомленні зазначається, що пропозиції декільком суддям уже були та вони не увінчались успіхом, адже ніхто не хоче ризикувати посадою ставлячи підпис під, м’яко кажучи, сумнівним рішенням.

Скріншот: сайт t.me

Щодо поновлення у Генпрокуратурі, то це уже далеко не перші потуги Матіоса. Ось наприклад, практично після свого звільнення у вересні 2019 року, він через Суд пробував відновитись, та справа виявилась марною. Як зазначав, 13 листопада 2019 року журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Faсebook, Матіос намагається відновитися для того, щоб "відмазатися" від кримінальних проваджень: "Толік намагається через суд поновитися на посаді. З моїх джерел мені відомо, що Толік таким чином намагається відмазатися від кримінальних проваджень, які йому світять", - написав журналіст.

Та після кількох своєрідних, офіційно-правових спроб Матіос все ж залишився за бортом Генеральної прокуратури. І для безпеки подався в адвокати через волинський гастроном. Та отримання ним і його поплічниками адвокатських посвідчень спричинило широкий резонанс у суспільстві, який продовжується і по сьогодні. Так, 28 січня у НААУ відбулося чергове засідання робочої групи, до складу якої входять члени Ради адвокатів України та голови РАР. Робоча група РАУ вивчає законність допуску до адвокатської професії ексголовного військового прокурора Анатолія Матіоса, а також групи працівників Головної військової прокуратури. Всі вони отримали свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю в один день у раді адвокатів Волинської області.

Скріншот: сайт vesti.ua

Новина про хабар судді є доволі цікавою, тим більше зважаючи на тривалу епопею із адвокатськими «корочками». Адже, не виключення, що Матіоса і його «елітну» команду все з позбавлять адвокатського статусу, а тоді… - куди іти Матіосу?!... На улюблені проросійські  телеканали, де він практично прописався?  

Чи прямо до Володимира Зеленського, якого Матіос нещодавно відправляв на детектор брехні?...

Скріншот: сайт vse.media

Та все ж, у екс Головного військового прокурора є ще один «козир в рукаві» який може спрацювати – це батько його працівника Андрія Філюка, Суддя Конституційного Суду України Філюк Петро Тодосьович.

То ж, якщо якимось дивним чином Анатолій Матіос через суд поновиться у Генеральній прокуратурі, то допомогти у цьому зможе Петро Філюк?...

Автор: Кирило Анохін


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств, авторів та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Теги: Матіос,хабар,Анатолій Матіос,Генпрокуратура,генеральна прокуратура ,Філюк Петро Тодосьович,Офіс Генерального прокурора,Рада адвокатів України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео