Керівник ДФС Мельник заявляє, що він бореться з конвертами, а тим часом його підлеглі "кришують" ці всі конверти

Керівник ДФС Мельник заявляє, що він бореться з конвертами, а тим часом його підлеглі "кришують" ці всі конверти
5060 ПЕРЕГЛЯДІВ

Також прошу звернути увагу профільного департаменту СБУ, щодо протиправної діяльності БРСМ!

Отже коротко про те, як БРСМ завдає сотні мільйонів збитків держбюджету через свої "прокладки".

Пилипенко Юрій Васильович є начальником служби безпеки БРСМ, в минулому полковник СБУ, людина, яка в структурі БРСМ курує відмивання грошових коштів отриманих шляхом продажу податкового кредиту (ПДВ) на тіньовому ринку обналу.

Один з інструментів, який в обхід оподаткування продає той самий схематозний ПК, це контора транзитер , якщо простими словами «прокладка» між БРСМ і ринком обналу код ЄДРПОУ 42547705) ТОВ "Євро Смарт Пауер", якщо бути точніше, то продає ця контора навіть не талони палива, хоча і їх вона продає в повний зріст, а чеки, що є схемою накрутки валового податкового кредиту у контрагентів, які купують його за кеш, тим самим уникаючи оподаткування, в слідстві чого бюджет країни недоотримує сотні мільйонів гривень на місяць.

Схема до болю проста: куратори з БРСМ відповідають за цей напрям співпрацюють з так званими конвертаційними майданчиками, наприклад та ж ТОВ "Євро Смарт Пауер" про яку вище сказав вивантажує свій схематозний податковий кредит у вигляді чеків на паливо на сотні мільйонів гривень, а розрахунок за нього приймають в кеші спеціально навчені хлопці, на спеціально створеному так сказати тіньовому офісі БРСМ, який знаходиться по вул.Стратегічне Шоссе , 18 в гарному будинку з високим парканом, купою камер спостереження і охороною.

Звичайно такий тіньовий прибуток не може обійтися без узгодження з чиновниками першого рангу з контролюючих структур ДПС і ДФС, які щомісяця отримують відкати від БРСМ, а завдання великих погонів банально проста - вони отримують вступні від БРСМ по компаніям транзитерів, які потрібно захистити від пильної уваги контролюючих органів, щоб податкові накладні по схематозному ПК не блокували, а співробітники нижчого рангу органів, які повинні це припиняти, не задавали дурних запитань і не «заважали» заробляти чинам з великими погонами.

Щомісячний оборот БРСМ і підконтрольних їй підприємств- транзитерів, які продають той самий схематозний ПК досягає 1 млрд!

Тепер порахуйте самі скільки щомісяця тільки БРСМ і перші особи контролюючих органів краде в держбюджету!

Але куратори БРСМ в погонах, мабуть відчули, що пахне смаженим і призупинили вивантаження ПК з підконтрольних БРСМ компаній, але не надовго.

За даними мого розслідування і інформації від інсайдера буквально з наступного тижня перші особи органів контролю дають зелене світло для нових потоків схематозного ПК, треба ж відпрацьовувати «зарплату« в конвертах...

Звертаю увагу Президента України, голови СБУ, генерального Прокурора України - припиніть розкрадання бюджету руками голови ДПС Любченка і голови ДФС Мельника.

Чому стосується і Мельника, тому, що один з його прямих підлеглих є "дахом" протиправної діяльності БРСМ!

Джерело

Теги: БРСМ ,Пилипенко Юрій Васильович,ПДВ,конвертаційний центр,ДПС,ДФС,ДФС корупція ,Мельник ДФС,Вадим Мельник,Пилипенко ,Мельник,Вадим Мельник ГФС,Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник,АЗС «БРСМ»,АЗС БРСМ,АЗС БРСМ-Нафта,ДФС Мельник,ДПС Любченко,Любченко,Алексей Любченко,Алексей Любченко Википедия,ПК ,ТОВ "Євро Смарт Пауер",Євро Смарт Пауер,СБУ, СБ Украины,Украина,Україна,СБ України, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео