СБУ розкрила протиправний механізм, організований колишнім керівником міжнародного аеропорту “Бориспіль”

СБУ розкрила протиправний механізм, організований колишнім керівником міжнародного аеропорту “Бориспіль”
7783 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі Служби безпеки України розкрили протиправний механізм, організований колишнім керівником міжнародного аеропорту “Бориспіль” Павлом Рябікіним під час закупівлі послуг з капітального будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.

У 2017-2018 роках Рябікін із своїми заступниками у змові з генпідрядником фальсифікували обсяги виконаних робіт і поставлених будівельних матеріалів.

Потім ці ділки провели безтоварні операції через ряд комерційних структур, що мають ознаки фіктивності. Таким чином вони перевели в готівку майже 37 млн грн державних коштів і безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ більш ніж на 6 млн грн. Справу передали у САП де слідчі цього відомства встановили конкретну суму збитків, а це 16 500 000 грн. Слідство завершено і справу передано до суду.

Тобто ми маємо беззаперечний факт, що Павло Рябікін вкрав із держбюджету 16.5 млн. грн, але Шмигаль призначив його головою ДМСУ! Суд встановить, що колишній керівник аеропорту, а нинішній голова Митниці винен у розкраданні коштів, що ви будете робити в Кабміні і Офісі Президента? Червоніти від сорому перед народом? Приймайте рішення зараз і негайно!

Для чого його призначали?

Бо треба “розвивати: інфраструктуру ще й митниці, а Павло Рябікін великий спец у закупівлі та виконанні робіт.

Звертають до пана Президента: пане Зеленський, якщо за цей короткий періоду ДМСУ очолить новий, шостий керівник – нічого страшного! Можливо в цьому пошуку з’явиться справжній Голова Митної служби України.

P.S. Тепер повезли погодження в Мінфін про продовження Павлу Рябікіну відпустки до 17 лютого.

Шановний пане міністре Фінансів, потрібно Вам не підписувати це погодження, а зробити подання на Кабмін “Про звільнення Павла Рябікіна з посади голови ДМСУ”.

lavriv.pro

Теги: Павло Рябікін,аеропорт Бориспіль, СБУ,ДМСУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео