Зради та злочини Анатолія Матіоса

Зради та злочини Анатолія Матіоса
6175 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на телеканалі Мураєва "НАШ" нарешті підтвердив те, про що я писав два роки тому: він і є той щур в оточенні Порошенка, який здав Свинарчука Бігусу. Вам чудово відоме моє ставлення до ПП та його «чучундр», але ще більше я ненавиджу підступність та  зрадників. 

Ця історія має щонайменше два аспекти: кримінальний та етичний. Почнімо з першого. 

Дії Матіоса, який злив матеріали НСРД та кримінальних проваджень, мають ознаки одразу кількох злочинів. Перший - ч.1 ст. 182 КК, тобто незаконне збирання, зберігання та поширення конфіденційної інформації про особу. 

Далі, Матіос каже, що він злив інфу журналістам, щоб через резонанс змусити НАБУ вчинити певні слідчі дії, в результаті чого НАБУ затримало осіб та оголосило підозри, і це 2 ст.343 КК за ознаками втручання в діяльність працівника правоохоронного органу - це другий злочин. 

Також, нагадую, на момент зливу інформації Матіос був заступником Генпрокурора, а відповідно мав би дати їй процесуальний хід, а не гратися в політику. Тобто фактично він покривав тяжкі та особливо тяжкі злочини, що також є злочином, передбаченим ч.1 ст.396 КК.

Що стосується етичного аспекту, то мені важко повірити в благі наміри істоти, яка продала всі економічні справи Януковича, кришувала конвертаційні цехи в зоні АТО та кинула за ґрати більше добровольців, ніж росіяни з сепарами. Він - банальний зрадник, який використав політичну боротьбу та втрутився у президентські вибори виключно заради крісла Генпрокурора. Школа підступності ім.Льовочкіна, заступником якого Матіос працював у добу Януковича (і мав бути люстрований), далася взнаки. 

Також Матіос мав би стати об‘єктом американських санкцій, адже саме його підлеглий прокурор Кулик разом з Деркачем та Дубінським здійснював втручання у внутрішньополітичний процес США. Санкції щодо Кулика цілком зрозумілі, але ж він не сам ухвалював рішення, а з Матіосом та Луценком.

Отже якщо Свинарчук врешті-решт опиниться за ґратами, буде цілком логічно побачити разом з ним в камері Матіоса.

Автор: Сергій Іванов

censor.net

Теги: Анатолій Матіос,Свинарчук,Головний військовий прокурор,Військова Прокуратура, Матіос, Анатолий Матиос,Матиос,Анатолий Матиос Википедия,Гладковский,Олег Гладковський,прокуратура,Военная прокуратура,НСРД,Деркач,Дубінський, Олександр Дубінський,Кулик,США
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео