Юрій Тацій назвав президента Зеленського «узурпатором», а його політику - антиконституційною

Юрій Тацій назвав президента Зеленського «узурпатором», а його політику - антиконституційною
6037 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Президент Зеленський узурповує владу на всіх фронтах: від управління на місцях до інформаційного простору. Про це в ютуб-етері  забороненого «112» телеканалу заявив Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій, зазначивши, що влада перетнула вже багато «червоних ліній».

За словами Тація, наразі під брендом «децентралізації» ховається тіньове управління згори, під «боротьбою з дезінформацією і пропагандою» - знищення свободи слова, під «конституційною кризою» - підпорядкування Банковій незалежного  органу суддівської влади.

«Рівень концентрації влади в одних руках  сьогодні дає підстави говорити про неоголошену зміну форми правління країною і перехід до президентської республіки» - наголошує Заступник директора Департаменту КМДА.

Окрім того, Тацій зауважив, що усі вертикалі влади, кожний державний орган, кожна місцева рада та адміністрація перебувають під ручним керуванням наглядачів від ОП, що сприяє розвитку корупції, паралізує законну діяльність та руйнує систему взагалі. Сьогодні, на жаль, правила диктує не Конституція, а «тищенки».

До речі, мер столиці Володимир Кличко теж неодноразово звертав увагу громадськості на те, що його змушують коригувати свої дії щодо процесів, які відбуваються в місті з певними особами. Кличко називав прізвища пана Вавриша і пана Ткаченка.

А от Гео Лерос називає «смотрящими по Києву»  Миколу Тищенка та Дениса Комарницького, які, начебто, грабують державу і знищують приватний бізнес.


Скріншот

Та не так важливі персоналії, як ганебна практика…  Юрій Тацій зазначає, що всі департаменти КМДА дійсно приймають рішення виключно за узгодженням з представниками провладної команди, що здебільшого лобіюють власні корисливі інтереси.

Але гучні заяви стосовно того, що  місцеві органи влади, українська економіка, силові структури і суди знаходяться під тиском і впливом численних "наглядачів" від ОП, Президент  не хоче чути сам і забороняє іншим, закриваючи опозиційні телеканали та затуляючи рота інакомислячим.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука - "112 Україна", NewsOne, ZIK.

 

Теги: Заступник директора Департаменту будівництва та архітектури КМДА Юрій Тацій,КМДА Юрій Тацій,Юрій Тацій,Тацій,КМДА,Україна,Украина,Зеленський , Володимир Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія ,Президент Зеленський,ОП,ОПУ, Офис Президента, Офіс Президента України,Офис Президента Украины,Володимир Кличко,Кличко,Андрей Вавриш,Ткаченко,Андрей Ваврыш Википедия,Андрій Вавриш,Вавриш ,Гео Лерос,Гео Лерос Викибаза,Гео Лерос Википедия,Микола Тищенко ,Тищенко,Денис Комарницький,Комарницький,Путін,Виктор Медведчук,Медведчук,Президент Володимир Зеленський,Рада,112 Україна, NewsOne, ZIK
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео