Назріває міжнародний скандал: "МВФ обкакався" – прокоментував радник Глави ОП Тимофій Милованов переговори України про транш

Назріває міжнародний скандал: "МВФ обкакався" – прокоментував радник Глави ОП Тимофій Милованов переговори України про транш
5242 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній міністр економіки,  торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов, а тепер радник керівника Офісу президента України заявив, що місія МВФ в Україні "обкакалася". Про це він 14 лютого, на своїй сторінці у Facebook повідомив у коментарі до публікації про поїздку в Об'єднані Арабські Емірати.

Радник Глави Офісу президента Милованов опублікував фото із зустрічі президента України Володимира Зеленського зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача збройних сил ОАЕ, шейхом Мухаммедом ібн Заїдом Аль Нагаяном і написав, що йому пощастило там бути.

«Сьогодні мені пощастило бути на зустрічі з спадкоємним принцем ОАЕ. Він дав завдання своїй команді збільшити товарообіг та інвестиції в агро з Україною в 10 разів за кілька років, тобто, довести до 2 млрд доларів в рік, - написав Милованов.

-          У коментарях користувач Ден Ювженко написав: "Ну з МВФ обкакались, треба хоч якось компенсувати".

-          Милованов відповів йому: "Там МВФ обкакався, а не Україна. Якщо це чесно дивитися".

Така відповідь Милованова обурила його підписників, багато коментаторів під постом дуже здивувалися такому нетактовному висловлюванню офіційної особи стосовно міжнародної організації. Як висновок: користувачі розкритикували Милованова за різкі слова, зазначивши, що це може відбитися на ставленні МВФ до України.

"Ви зараз в тверезому розумі написали про те, що Міжнародний валютний фонд обісрався? Ви – офіційно є радником глави Офісу Президента України. Ви серйозно? Хто потім від імені нашої України буде вибачатися перед МВФ? Ви розумієте, що це міжнародний скандал з втратою репутації нашої країни? Наркотики? Алкоголь? Або просто по життю і без цього так ковбасить?", – йдеться в найбільш розгромному коментарі.

Також користувачі звернули увагу й на те, що від такого бурного допису Милованова – наша держава може потрапити у неприємний міжнародний скандал. 

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не домовилися про перегляд програми stand by. Обговорювалися законодавчі ініціативи щодо антикорупційної інфраструктури та судочинства та заходи в секторі енергетики.

13 лютого постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман повідомив, що місія Фонду завершила роботу, але рішення про перегляд програми ще не ухвалено. "Обговорення було продуктивним, проте потрібен більший прогрес на користь завершення першого перегляду програми. Дискусії триватимуть", – сказав він.
Місія МВФ працювала в Україні в період з 11 січня до 12 лютого.

Після переговорів Милованов заявив, що з МВФ постійно триває процес узгодження позицій і суттєвих ризиків для України немає, але є принципові питання, пов'язані, зокрема, з незалежністю державного управління.

Після такого резонансного допису Милованова«принципових питань» може явно побільшати…

Теги: МВФ ,Україна,Украина,Милованов, Тимофій Милованов,Офіс президента України,ОП,ОПУ,Колишній міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов,Зеленський,Володимир Зеленський Вікіпедія ,ОАЕ, Володимир Зеленський,Мухаммед ібн Заїд Аль Нагаян,Ден Ювженко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео