Шевченко продолжает назначать своих подельников в Нацбанк — забрал Бережного из Укргазбанка

Шевченко продолжает назначать своих подельников в Нацбанк — забрал Бережного из Укргазбанка
1586 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Нацбанка Кирилл Шевченко продолжает собирать в Национальном банке своих старых подельников из Укргазбанка. 23 декабря официально оформил в НБУ еще «своего» человека — Алексея Бережного. 

Он был директором департамента комплаенс в Укргазбанке и вообще долго проработал в этом структуре (почти 10 лет), и все эти годы покрывал сомнительные сделки и откровенные аферы Шевченко. А теперь оказался в стенах регулятора: Бережного назначили директором департамента финансового мониторинга НБУ.

Три недели назад он подавал на НАПК декларацию кандидата под эту должность. А сегодня состоялось официальное назначение. 

Можно не сомневаться, что у Бережного в НБУ будет та же задача, что и в Укргазбанке — покрывать махинации Шевченко. Еще председатель может поручить своему подельнику активнее давить на неугодные банки в ходе проверок по финансовому мониторингу. 

Совершенно очевидно, что честно работать за зарплату в Национальном банке у Алексей Бережной будет мало мотивирован. Как уже писал Dubinsky.pro, его зарплата в НБУ будет почти вдвое меньше того, что он зарабатывал в Укргазбанке.

В своей декларации кандидата Бережной сообщил, что получил в 2019 году в Укргазбанке зарплату на общую сумму 8,04 млн грн, то есть 670,3 тыс. грн в месяц. А, как известно, средний размер оклада директора департамента в Нацбанке составляет 200-250 тыс. Официальная зарплата председателя НБУ Шевченко за сентябрь 2020 года составила 359,4 тыс. грн (подтверждается декларацией). 

Согласно отчету Алексея Бережного, его доходы в 2019 году состояли из таких составляющих:

8,04 млн грн — зарплата в Нацбанке;
142,4 тыс. грн — государственная пенсия в Пенсионном фонде Украины;
63,9 тыс. грн — пенсия в корпоративном негосударственном пенсионном фонде Нацбанка;
53,5 тыс. грн — дополнительное благо в Укргазбанке;
12,6 тыс. грн — страховые выплаты в СК «Аско-Донбасс півничный».
Он также сообщил о владении следующими активами:

квартира в Киеве на 79,8 кв.м. с 2013 года, без указания цены;
жилой дом Полтавской области (с. Мацкивцы) на 65 кв.м. с 2008 года за 48 тыс. грн;
автомобиль Mitsubishi Pajero Wagon 2008 года выпуска, купленный новым за 250 тыс. грн.
Бережной не первый приспешник Кирилла Шевченко, оказавшийся в Нацбанке в этом году. Ранее в НБУ был назначен бывший руководитель банковской безопасности Укргазбанка Игорь Коновалов. В НБУ он получил место директора департамента безопасности. Также Шевченко забрал к себе под крыло в Национальный банк Ярослава Матузку, который ранее входил в набсовет Укргазбанка. В центробанке он стал заместителем председателя.

Андрей Пшеничный для сайта dubinsky.pro

Теги: Укргазбанк,Шевченко,Нацбанк,Глава НБУ Кирилл Шевченко,Кирилл Шевченко,Кирилл Шевченко Википедия,Глава НБУ Шевченко,Голова НБУ Шевченко,НБУ Шевченко,Алексей Бережный,Бережный,Игорь Коновалов,Коновалов,Киев,Пенсионный фонд Украины,Украины,ПСУ,НАПК ,Председатель Нацбанка Кирилл Шевченко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео