Пекельний зашквар: Юрій Тацій розголошує компромат на самого себе та викриває злочинну діяльність будівельної мафії

Пекельний зашквар: Юрій Тацій розголошує компромат на самого себе та викриває злочинну діяльність будівельної мафії
7984 ПЕРЕГЛЯДІВ

В публічному просторі нарешті з’явилися прямі і беззаперечні докази корупційної діяльності Департаменту містобудування та архітектури КМДА, де вже давно панує свавілля з тотальною зверхністю чиновників над Законом.

Іронія полягає в тому, що повідомляє про це головний  корупціонер та безпосередній виконавець злочинних схем на замовлення – Заступник директора Департаменту Юрій Тацій. На своїй сторінці  «Facebook» він    хизується створенням електронного реєстру містобудівних умов та обмежень, виданих з 2011 року, але навіть при поверхневому ознайомленні з цими оцифрованими  документами стає зрозуміло – місто у великій дупі.

Виявляється, абсолютно всі! дозволи видаються з істотними порушеннями, а відповідно - за шалені гроші.

Згідно з аналізом онлайн-бази МУО,  будівельна мафія ховає недозволену житлову забудову під так званою «реконструкцією» чи «багатофункціональним комплексом», заплющує очі на вимоги Генплану щодо максимальної поверховості садибної забудови, ігнорує встановлені обмеження висоти будівель у центральній планувальній зоні, відверто займається службовим підробленням та продовжує цинічно спотворювати столицю, турбуючись виключно про свої «офшори».

Відомо, що корупційна вартість погодження даних на об’єкт в КМДА становить $15 за квадратний метр. Саме стільки, наприклад, вимагали з ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр-3», яке зверталося до Департаменту містобудування та архітектури КМДА із заявою про видачу містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта на вул. Лінійній, 17 у Солом’янському районі Києва. Загальна вартість хабаря, виходячи із площі об’єкта (8757 кв м), склала близько $130 тис з передплатою в $60 тис. Вирішенням цього питання займався особисто Тацій, якому  готівка мала передаватися через третю особу.

Цікаво, що в момент отримання мзди, посередника було затримано. Йому оголосили про підозру у пособництві службовій особі КМДА в отриманні неправомірної вигоди, а от даних  про чиновника, який мав сприяти у видачі МУО, в судовому реєстрі чомусь знайти не вдалося

І доки громадськість та підприємці обурюються беззаконням у будівельній сфері, отримують численні відмови від Департаменту і шукають справедливості по судах,  Юрій Тацій продовжує безкарно барижити містобудами, заробляючи собі та поплічникам на елітне життя.

Нагадаємо, що громадські ак

Нагадаємо, що громадські активісти та ЗМІ називають Тація «махровим корупціонером», звинувачуючи його в потуранні незаконним  будівництвам  в Києві за «відкати», зокрема лобіюванні інтересів «наглядача» Комарницького, власника “Інтергал Буду” Володимира Зубика та екс-голови Київської ДАБІ Сергія Кучера.

Теги: Юрій Тацій ,Заступник директора Департаменту Юрій Тацій,Корупція Юрій Тацій,Офшори Юрій Тацій,махровий корупціонер Тацій,Володимир Зубик,Сергій Кучер

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео