Шахрайство ПЦУ з антимінсами УПЦ КП. Євстратій Зоря хоче податися в контрабандисти...

Шахрайство ПЦУ з антимінсами УПЦ КП. Євстратій Зоря хоче податися в контрабандисти...
8342 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шахрайство ПЦУ з антимінсами УПЦ КП. Злий бєс ПЦУ Євстратій Зоря хоче податися в контрабандисти...

Як повідомляють наші джерела в ПЦУ, Євстратій Зоря не лише патентований брехун, який поширює неправдиві чутки про критичний стан здоров‘я Патріарха Філарета, але й без п’яти хвилин контрабандист.

За інформацією, нині Євстратій готується до незаконного переправлення з України до США антимінсів, підписаних Патріархом Філаретом.

Для чого? Справа в тому, що, як ми вже розповідали, Євстратій веде активну підривну роботу в середовищі православних США та Канади на користь Москви, з метою чергового розколу української діаспори.

Мета - відірвати вірян від єдності з київським патріаршим престолом, послабити нашу духовну незалежність.

Цей шлях для американських православних є наперед безперспективним, адже константинопольський томос прямо забороняє ПЦУ мати свої парафії за межами України. Власне, бажання загарбати українську діаспору і було однією з причин надання цього документу Патріархом Варфоломієм.

При цьому Божу службу можна вести лише на антимінсах, а їх видає правлячий архієрей. Якщо парафії в США і Канаді відходять від Патріарха Філарета, то мусять повернути йому їх, як його власність. І тут проблемка.

Митрополит Епіфаній Думенко згідно томосу, не може видавати атимінси за адміністративними межами України. А взяти антимінси від грецьких єпископів в Америці, чи від представників УПЦ в США (Бавнд Бруку, який під греками в статусі митрополії), то для громад означатиме зрадити самих себе та боротьбу останніх десятиріч. 

Отже, послухати Зорю, вийти з Київського патріархату, опиниться без правлячого єпископа, то перетворитися на звичайну секту, яка діє поза канонами Православної церкви. 

Стежка лукавого Зорі виявилася для православних США тупиковою та ще й позацерковною.

І тут хитромудрий шахрай у рясі вигадав підступний план: нехай громади віддадуть наявні антимінси Патріарху Філарету, а натомість він таємно привезе з України інші, того ж Патріарха Філарета. Бо в ПЦУ ще з часів УПЦ КП лишилися патріарші антимінси.

Не будемо торкатися того, що служити на антимінсах Патріарха Філарета, який є в УПЦ КП, а не ПЦУ, не поминати його - абсурд. Щоправда, вся конструкція цієї нашвидку руку зліпленої Варфоломієм Архондонісом, Порошенком і «Наріками» ПЦУ є повним непорозумінням.

При цьому, як розповідають обурені діаспоряни, Євстратій не був би собою, якщо б не вирішив на святих речах ще й зробити ґешефт (видно дуже хоче купити ще одну квартиру в Києві, чи ще дорожчу автівку).

Ніби вже планується контрабандою завести: п’ятнадцять патріарших антимінсів на США, п’ять на Канаду, один на Японію і десять на Австралію. Кожен із них ніби буде «подарований» по 3 тисячі доларів. Тридцять один множимо на три тисячі доларів і виходить – 93 тисячі доларів! Непоганий може вийти «навар» рудому архієпископу на антимінсах Патріарха Філарета.

У діаспорі цим релігійним шахрайством уже обурені та готують звернення до представників американської влади, щоб та недопустила контрабанди святинь, які не належать ПЦУ та Євстратію Зорі.

Ситуація може скластися, які із українською іконою з Луганська, яка якимось дивом опинилася в Боснії і тамтешня влада подарувала її російському міністру Лаврову. Тепер стався великий міжнародний скандал і Україна вимагає повернення цього старовинного образу власнику.

Як бачимо, що духи зла не вгавають і далі намагаються спокусити православних представників української діаспори, посіяти розбрат і ворожнечу серед них. А відомий інтриган Євстратій Зоря діє в своєму репертуарі: кручу, верчу, всіх персварити хочу. Ну ще й непогано заробити на цьому… Младотуркам із ПЦУ не вперше заробляти на спадкові Патріарха Філарета.

Довідково: Антимі́нс (церк.-слов. антиминсъ, грец. αντιμήνσιον) — посвячена хустина із зашитою частинкою мощів святих на престолі в православних церквах. На антимінсі звершується під час св. Літургії таїнство Євхаристії. Без антимінса не можна служити св. Літургії.

Михайло БЛАГОВОЙЧЕНКО

Теги: ПЦУ ,Євстратій Зоря,УПЦ КП,Патріарх Філарет,контрабанда,США,Антимінс ,Митрополит Епіфаній Думенко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео