Глава Гостаможни Рябикин купил элитную иномарку почти за 5 млн грн и получил деньги от Посольства Израиля

Глава Гостаможни Рябикин купил элитную иномарку почти за 5 млн грн и получил деньги от Посольства Израиля
8770 ПЕРЕГЛЯДІВ

Председатель Государственной таможенной службы и экс-гендиректор аэропорта «Борисполь» Павел Рябикин завершил 2020 год дорогой покупкой — приобрел автомобиль.

Об этом он сам сообщил в отчете по изменению имущественного состояния в январе 2021 года.

Из него стало известно, что 30 декабря 2020 года Рябикин стал хозяином новенького Range Rover Voque. Иномарка была куплена за 4,9 млн гривен у «ВіДі-Пауер». При покупке было дополнительно потрачено более 204 тыс. гривен на сбор в Пенсионный фонд.

Это не все расходы таможенника. Еще в январе 2021 года Рябикин также оплатил 200 тыс. гривен за услугу по техническому присоединению нежилого помещения. А в феврале получил доход в размере 191 тыс. гривен за предоставление имущества в аренду. Эти деньги ему выплатило Посольство Израиля в Украине.

Как уже сообщалось ранее, в 2019 году Рябикин владел:

 • квартирой в Киеве на 235,9 м.кв. за 743 тыс. грн;
 • квартирой в Киеве на 189,9 м.кв. за 1,3 млн грн в совладении с Валерием Клочеком;
 • 9 машиноместами и 5 нежилыми помещениями;
 • двумя квартирами в Киеве: на 70 м.кв. за 1 млн грн и на 50,7 м.кв. без указания цены, которые записаны на жену;
 • квартирой в Севастополе на 120,3 м.кв. за 43 тыс. грн, также записанная на супругу;
 • садовым домом и земельным участком в Романкове (Киевская область), 
 • земельным участком в Киеве.

Также супруга главного таможенника строит дачу в Киеве площадью 185,5 м.кв.

У Рябикиных хранится множество драгоценных изделий (кольца, цепочки, серьги, часы наручные Jaeger-LeCoultre,), а также 5 дорогих наручных часов, и антикварные изделия, предметы искусства. 

Еще у них есть 6 дорогостоящих иномарок и 7 водных транспортных средств.

Также Павел Рябикин задекларировал 1000 ОВГЗ (облигаций внутреннего госзайма), общим объемом 1 млн грн и корпоративные права в следующих компаниях:

 • рекреационно-оздоровительный центр «Зеленый порт» — 100%, оцененный в 13 млн грн;
 • ООО «Партнеры» — 50%, участие оценено в 350 тыс. грн;
 • обслуживающий жилищно-строительный кооператив индивидуальных застройщиков частных жилых домов Совские пруды, участие оценено в 1,6 млн грн;
 • ООО «Хилстар» — 100%, оценено в 4,6 млн грн;
 • ООО «Спорттовары С» — 50%, ценен в 400 грн.

У жены Рябикина корпоративные права в 6 компаниях и на 3 торговых знака. 

В 2019 году супруги заработали 8,6 млн грн. 

Наличными они задекларировали $940 тыс. и €30 тыс. 

На банковских счетах у Рябикиных размещено:

 • 2,7 млн грн;
 • $8 тыс.;
 • €1,3 тыс.;
 • 1,9 тыс. рублей.

Также семейство имеет финансовые обязательства: два перед банками и одно перед частным лицом. На общую сумму 4,2 млн грн. За 2019 год чета потратила 8,4 млн. грн.

dubinsky.ua

Теги: Павел Рябикин ,Рябикин,Рябикин ГТС,таможня

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео