Арсен Аваков: Французькою компанією OCEA вже збудовано перший корпус для нових патрульних катерів ДПСУ

Арсен Аваков: Французькою компанією OCEA вже збудовано перший корпус для нових патрульних катерів ДПСУ
8800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це міністр внутрішніх справ сказав, 18 лютого, під час зустрічі з депутатами Верховної Ради – членів групи дружби «Україна-Франція».

Арсен Аваков повідомив народним депутатам про проєкти, які МВС реалізує разом із Французькою Республікою.

«Радий повідомити, що легкий надійний алюмінієвий корпус для першого з нових швидкісних патрульних катерів уже збудовано французькою компанією OCEA для нашої Держприкордонслужби. За контрактом із 20 суден 5 збудують у Миколаєві. Це реальні результати спільної україно-французької роботи зі зміцнення захисту наших морських кордонів», - зазначив Арсен Аваков.

Він зауважив, що локомотивом спільних із Францією проєктів стала побудова Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

«Частина вертольотів знаходиться у користуванні ДСНС, частина – у Нацгвардії, Держприкордонслужбі та Нацполіції. У кожного своя функція, проте коли в країні трапляється якась екстрена ситуація, всі знімаються з оперативних задач і направляються на вирішення цієї проблеми. Це і є логіка побудови Єдиної авіаційної системи», - повідомив очільник МВС.

Він сказав, що у цьому році МВС очікує поставки ще 26 вертольотів Airbus.

«Восени плануємо разом із медиками запустити в тестовому режимі санітарну авіацію в декількох регіонах України. З найвіддаленіших куточків країни ми зможемо швидко транспортувати екстрених хворих до медичних закладів, де їм нададуть допомогу», - зауважив Арсен Аваков.

Своєю чергою, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров зазначив, що всього МВС отримає 55 вертольотів, з них 21 – Н225, 24 – Н125 та 10 – Н145, причому 8 з цих вертольотів будуть останньої модифікації. Airbus безкоштовно для МВС проводить модифікацію, це зменшить споживання пального та знизить вібрації.

Окрім того, міністр внутрішніх справ також повідомив, що наразі активно реалізуються проєкти з покращення систем водопостачання в м. Маріуполі та Луганській області. За участі французьких експертів напрацьовується техніко-економічне обґрунтування модернізації Західної фільтрувальної станції КП "Попаснянський районний водоканал".

Депутати Верховної Ради відзначили успішність спільних україно-французьких проєктів та пообіцяли всебічну політичну підтримку.

Нагадаємо, Арсен Аваков є головою змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва. Нещодавно він зустрівся з гендиректором компанії Alstom Анрі Пупар-Лафаржем. Перемовини відбулися за участі Ет’єна де Понсена та гендиректора «Укрзалізниці» Володимира Жмака. За дорученням Президента України Володимира Зеленського, сторони обговорювали перспективи реалізації проекту постачання електричних локомотивів Alstom із частковою локалізацією їх виробництва і технічного обслуговування в Україні.

Також нагадаємо, співголови Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва міністри А. Аваков і Б. Ле Мер провели її 8-е засідання.

Теги: Арсен Аваков,МВС ,ДСНС,компанія OCEA,Україна-Франція,Міністр внутрішніх справ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео