Новый смотрящий от Рябикина Степан Дериволков превращает работников таможни в рабов своих коррупционных схем

Новый смотрящий от Рябикина Степан Дериволков превращает работников таможни в рабов своих коррупционных схем
9101 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ставленник коррупционера Степана Дериволкова, господин Касьян (Касьяненко Владимир), это тот, который директор Департамента по работе с персоналом Гостаможслужбы, пораскинувши мозгами, придумал, как заставить всех таможенников выполнять преступные указания своего давнего патрона.

К этому моменту таможенники были просто нищими, а станут еще и бесправными, зашуганными рабами.

Для воплощения в жизнь этой инициативы эти "мудрые мужи" вводят контрактную основу прохождения государственной службы ..., в случае невыполнения подписанных положений которого, таможенники будут уволены из таможенных органов.

Им в контракте пропишут задачи и показатели, которые они должны будут выполнить в установленные сроки. Другими словами ..., если они не будут закрывать глаза на противоправные схемы при осуществлении таможенного контроля и таможенного оформления, то безусловно окажутся на улице.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ ↓↓↓

Под контракт пойдут все должностные лица таких подразделений таможен:

  •  Управление (отдел) таможенных платежей, контроля таможенной стоимости и таможенно-тарифного регулирования ВЭД;
  •  Управление (отдел) по борьбе с контрабандой и нарушениями таможенных правил;
  •  Управление противодействия контрабанде наркотиков и оружия (Одесса);
  •  Управление таргетинга (Координационно-мониторинговая таможня);
  •  Таможенные посты.

Прошу юристов высказать свое профессиональное мнение по поводу этой, так сказать инициативы. Потому как в наших реалиях, незащищенный государственный служащий, это легкий механизм воплощения коррупционных хотелок ...

дериволков19

дериволков19

дериволков19

дериволков19

Олег Стоян

Теги: Степан Дериволков,ГТС,таможня ,Касьяненко Владимир,Касьян , коррупция,Павел Рябикин ,Рябикин ГТС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео